Skocz do zawartości

Polecane posty

Przypomniało mi się jak jechałem kiedyś oglądać Jd 6100, zdjęcia nie było koleś opowiadał tak wiarygodnie że ciągnik od niemca który ma 3000 tys motogodzin, jak nowy z igły wszystko, cena nie była jakaś okazyjna ale jak b było tak jak mówi warto było by kupić . Zdjęć nie było bo to z gazety a że miałem jakieś 70 km to się przejechałem. Wjeżdżam na podwórko i myślałem że gps pomylił adres, na podwórku stoi jakiś szrot poobijany. Dobra wychodzimy trzeba obejrzeć gościu bierze klucz 19 i na krótko od rozrusznika pali myślałem że pęknę. Wsiadłem w niego ruszam i coś puka, a on że to tylko łożysko w skrzyni. Żałuje jednego że nie dostał bomby na pożegnanie :D

Ja tak miałem z kombajnem. Użytkownik tego forum mnie tak urządził. Tle że ja przejechałem 400km w jedną stronę a nie 70, niestety

rafikkisiel    0

http://allegro.pl/ro...3930657842.html

co sądzicie na temat tego rozrzutnika

Rozrzutnik myślę że jest troche za drogi za t-88 dałbym góra 15-16 tys niby ten po remoncie ale sadzac po oponkach musiał swoje przejsc i gospodarz swoimi umiejetnosciami go uszykował.

http://otomoto.pl/ciagnik-zetor-16145-jak-ursus-1614-1604-tanio-A395294.html

Nudza mnie takie ciagniki po 3000-5000 tys mtg ten bynajmniej ma nie cofniety licznik

jahooo    246

Nie wiem jak wy, ale ja ciągnik i maszyny trzymam w takim stanie, że nie musiałbym ich myć i picować do sprzedaży. Po użyciu maszyna jest myta i konserwowana. Nawet, jesli stoi na dworze albo będzie użyta za 2 tygodnie. Bo tylko tak można w miarę wczesnie stwierdzić, że cos pękło, jest wyciek albo brak jakiejś śrubki i naprawić w czas, a nie jak sie urwie.

U mojego ojca ciągnik ma 25 lat, to jedynie tylne błotniki tuszył ząb czasu od rozwiewacza nawozów. Poza tym wszystko widać jak na dłoni - gdzie jakiś wyciek się pojawi, to naprawa.

http://tablica.pl/oferta/ciagnik-ursus-1204-CID757-ID4zoDz.html#711967ccc5 - wystawić ciągnik w takim stanie na sprzedaż , niby widać że nie picowany, ale widać też, że gospodarz maszyn nie szanuje - tył zalany olejem, przód tez cały tłusty. Wielu potencjalnych chętnych po prostu nawet nie zadzwoni.

marcine    44

Łowicz, dokładniej komis na trasie Łowicz - Łódź, tuż przed zjazdem na autostradę. I do tego złomek jakich mało :) To nie są normalne pieniądze za zetora :D

wlkpmder    6

Nie wiem jak wy, ale ja ciągnik i maszyny trzymam w takim stanie, że nie musiałbym ich myć i picować do sprzedaży. Po użyciu maszyna jest myta i konserwowana. Nawet, jesli stoi na dworze albo będzie użyta za 2 tygodnie. Bo tylko tak można w miarę wczesnie stwierdzić, że cos pękło, jest wyciek albo brak jakiejś śrubki i naprawić w czas, a nie jak sie urwie.

U mojego ojca ciągnik ma 25 lat, to jedynie tylne błotniki tuszył ząb czasu od rozwiewacza nawozów. Poza tym wszystko widać jak na dłoni - gdzie jakiś wyciek się pojawi, to naprawa.

http://tablica.pl/of...html#711967ccc5 - wystawić ciągnik w takim stanie na sprzedaż , niby widać że nie picowany, ale widać też, że gospodarz maszyn nie szanuje - tył zalany olejem, przód tez cały tłusty. Wielu potencjalnych chętnych po prostu nawet nie zadzwoni.

To zdjęcie jest jak najbardziej fer mniej więcej orientujesz sie czego mozesz sie spodziewać ale takie samo zdjęcie tylko ciągnik zasypany śniegiem to juz duzo rzeczy zatuszowane. Nie jestem za tym by maszyny picować do zdjęcia albo na sprzedaz niech będą w tym stanie w jakim utrzymuję go właściciel

bratrolnika    1863

Łowicz, dokładniej komis na trasie Łowicz - Łódź, tuż przed zjazdem na autostradę. I do tego złomek jakich mało :) To nie są normalne pieniądze za zetora :D

czyżby kolega z okolic??? że to od handlarzy z Jamna widze już po zdjęciach :D

jahooo    246

Ja uważam, że cena jest odpowiednia do wieku i stanu. C330 już pierwszej młodości nie jest, gwarancji ci nie da.

Emek227    4

To jest jakiś fake. W każdym ogłoszeniu jest inne miejsce robienia zdjęć. Na jednym nawet góry jakieś uchwycone co nie jest raczej do obserwacji w Szczecinie ;) Poza tym te ceny.

rolniku360    69

przecież ten ciapek to jeszcze 28 na pewno za tyle bym tego nie wziął bo pewnie nawet dokumentów nie ma

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.