Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
popek007    9

Oglądaliśmy go i swoje lata świetności ma już dawno za sobą,ogólnie do sporych poprawek mechanicznych delikatnie mówiąc . Szkoda paliwa <_<

Dzięki za ostrzeżenie . B)

stalon    24

Jak już claas to mnie ten zainteresował ale niestety ja nie decyduje, http://otomoto.pl/claas-dominator-88vx-A397237.html , znam gościa bo kupywałem poprzedni kombajn od niego to z czystym sumieniem moge powiedzieć ze bublami nie handluje a ceny nawet ma w miare, i przy zakupie powiedzał co trzeba zrobić i to zrobiłem po zakupie i poważniejszych awarii nie było wiadomo ze wszystkiego sie nie przewidzi ale konkretny koleś

hodowcamlody    31

http://otomoto.pl/fe...ak-A393941.html wezmie ta przetrzasarka 3 pokosy bez " gimnastykowania sie" po kosiarce 165? nie mam wiele lak a musze cos kupic.

mam identyczną i na luzie zbierze, chyba najbogaciej wyposażona z tamtych lat super się nią pracuje, tylko trzeba się przyzwyczaić że na tym mocowaniu które działa na zakrętach że sama zakręca powoli to ciut sama podczas jazdy prosto lata ale tak minimalnie do 20cm jak jest nierówno, bo kopiowanie terenu fajne i te oponki bez powietrza by nawet chodziły

Thomas2135    1223

http://tablica.pl/of...html#56e90a5573 Wie ktoś coś o takim śrutowniku? Warto kupić?

Wygląda mi to na śrutownik "bąk". https://www.google.pl/search?q=%C5%9Brutownik+b%C4%85k&safe=off&client=opera&hs=Yl3&channel=suggest&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=t8nvUuaUKZSO4gTizICYDA&ved=0CD8QsAQ&biw=1020&bih=607

Wydajność raczej niezbyt powalająca, za to można tym siekać nawet ziemniaki czy brukiew coś ojciec mi kiedyś wspominał.

H3ni0    24

Raczej to nie jest bąk. Bąk ma dwie te rynienki.

kris14    259

Wykończysz go przy malowaniu, raz malowałem takim małym kompresorkiem (co prawda nie stanley, ale budowa niemal identyczna) i miał dosyć po 2h ciągłej pracy. Od tamtego momentu już nie nabija ciśnienia tak szybko jak kiedyś, po prostu się skończył.

kris14    259

No za tania, zauważ że numer telefonu jest błędny.

kapec24    31
kojot2385    38

http://allegro.pl/st...3906215894.html da rade w pistolecie nisko cisnieniowym zeby odnowic ciapka i inne maszyny w gospodarstwie oraz do warsztatu przy domowego?

Kurde ale cena poszła do góry :blink: Kupowałem w tamtym roku dokładnie taki sam sprzęt to zapłaciłem około 400 dokładnie nie pamiętam. No ale narazie do malowania go nie używałem. Kolega pisał coś o dwóch godzinach pracy. To sie nie dziwie że swoją zajechał. W instrukcji jest napisane że nie powinno być więcej jak 30 minut ciągłej pracy a potem około 15 minut przerwy...

Niektórymi zachodnimi maszynami warto się zainteresować. Moim zdaniem każda maszyna z zachodu jest bardziej przemyślana konstrukcyjnie. U nas bardziej liczy sie ilość niż jakość... Dziwi Cie że ten sprzęt w Polsce jest tyle droższy ? A wiesz ile kosztuje transport ? No i wiadomo że ten co przywozi też nie robi tego charytatywnie :P

tomek0889    1

panowie co sądzicie o maszynach z zachodu? szukam w miarę taniej prasy zwijającej np. takiej http://www.agriaffai...lger-rp-12.html. W Polsce za podobny stan trzeba dać co najmniej ze 4 koła więcej

cena dobra, ja za swoja 8 lat temu dałem 18 tys chyba od handlarza ale przez te lata nic w niej nie robiłem poza 1 walkiem ale to z mojej winy, nawet wszystkie łożyska są oryginalne i jeszcze nie ruszane, maszyna dobra ale mało wydajna, lubi się zapychać na podbieraku

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?