Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolniku360    69

moim zdaniem na zdjęciach jest trudno przynajmniej dla mnie ocenić czy lakier jest nowy kładziony czy tylko polerowany bo jak ładnie wypolerujesz to będzie jak nowy

Me97    1

ale ma ciemniejszy odcień, nie wiem gdzie za granicą znalazł ciagnik z takkim przebiegiem

andrejus    157

moim zdaniem na zdjęciach jest trudno przynajmniej dla mnie ocenić czy lakier jest nowy kładziony czy tylko polerowany bo jak ładnie wypolerujesz to będzie jak nowy

Polerowałeś kiedykolwiek ciągnik? Jesteś profesjonalistą? nie sądzę aby był polerowany, w tych ciasnych zakamarkach to byłoby nie mozliwe( może inaczej- zbyt pracochłonne) o wiele prościej pomalować. Felgi też wypolerowane?

Ps. żeby sprzedać gówno musi się ono świecić jak psu ... Jest pewna grupa klientów którzy na widok błyszczącego lakieru cieszą sie jak dzieci a portfele same im się otwierają.

Luke16    157

andrejus masz w 100% rację ludziom na widok świecącego się lakieru ślina do ziemi cieknie... Wiadomo może nie wszystkim no ale większości ...Co do Renówki na bank malowana i pewnie nie 3050 mth tylko 13 tys mth :P Identyczną znajomy sprowadził nawet z tego samego roku to miała akurat 9 tys mth ale lakier okropny mimo że podobno z garażu ją brał ... A kiedyś na moich oczach handlarz przyprowadził renóweczkę z ładowaczem z lat tak ok 98/2000 miała 23 tys mth...

rolniku360    69

ciągników nie ale każdy samochód który sprzedaję poleruje kupuje za grosze a sprzedaję dużo drożej i jak się wymyje wywietrzy polerka do tego to każdy się podnieca że samochód dbany nigdy nikt w nim nie palił i takie tam co do mth macie racja mój znajomy tak samo kupił zetora z 2002 roku i miał już 6 tyś mth to można sobie pomyśleć ile mają ciągniki z lat 90-80

DEMONxXx    4

Za granicą 1000mtg rocznie głównym ciągnikiem to nie jest nic dziwnego. Może zdazyć sie 20letni z przebiegiem 8tys ale to na mniejszych gospodarstwach lub jako ciągnik pomocniczy inne przypadki to albo cofane liczniki albo ciągnik stał nie uzywany kilka lat

np http://allegro.pl/fe...3922033905.html

http://otomoto.pl/fe...io-A245467.html

http://otomoto.pl/case-magnum-310-A354187.html

Edytowano przez DEMONxXx

pawel885    380

ciągników nie ale każdy samochód który sprzedaję poleruje kupuje za grosze a sprzedaję dużo drożej i jak się wymyje wywietrzy polerka do tego to każdy się podnieca że samochód dbany nigdy nikt w nim nie palił i takie tam co do mth macie racja mój znajomy tak samo kupił zetora z 2002 roku i miał już 6 tyś mth to można sobie pomyśleć ile mają ciągniki z lat 90-80

Tylko że zetor otwarcie pisał w instrukcji obsługi że jego silniki wytrzymują średnio 6tys mth a mwm z takim przebiegiem jeszcze 3x tyle pochodzi, druga sprawa w tej renówce widać filtry claasa więc prawdopodobnie była serwisowana przez właściciela albo zostawiona w rozliczeniu u dealera i po dużym przeglądzie. Trzeba by zerknąć w papiery, czy ma ważny tuv, od kogo kupiona a nie że ktoś ją pomalował albo nie i to ma być wyznacznikiem jej stanu i przebiegu...

Luke16    157

pawel885 widzisz oryginalny lakier jest między innymi wyznacznikiem stanu bo już widać jak ktoś dbał o ciągnik i czy był garażowany... No i świadczyć może jeszcze częściowo o przebiegu jak i o samym właścicielu... I dziwnie że piszesz że zetorowskie silniki wytrzymują 6 tys mth jak mój miał prawie 8 tys i wiem że chodzi po dzisiaj dzień bez dotykania silnika... A wujek silnika nie robił a ma ponad 10 tys mth...

izydor6280    483

tylko silniki zetorowskie licza czas pracy w motogodzinach, a zachodnie jak renault w godzinach, co to za porownanie ?

ta renia 3 tyss. godzina miala ale 20 lat temu, na blotnikach widac jakies lekkie przetarcia, szczegolnie prawy przod, tylne krotkie z pewnoscia dolozone u nas, opony jprzod do wywalenia, jakies tureckie czy inne g....,

mysle ze mogla byc odsiwezona jeszcze we Francjii i kilka lat smigana lub malowany tylko przod juz u nas

kamilc360    11

Żartowałem ;) W porównaniu do poprzedniego Twojego 3p to tanio go wystawiłeś. Te gniazda hydrauliczne to były już przerobione przez poprzedniego właściciela czy Ty przerabiałeś?

Edytowano przez kamilc360

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?