Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
silva    18

Co do mandama nie polecam. Robi nie równo. Mamy Mandama 2,6m do ciągnika 95 KM sąsiad kupił używanego Lemkena 3m robi znacznie lepiej i jest na pewno wytrzymalszy i wcale dużo większego zapotrzenbowania nie ma

jankes91    0

ciekawe gdzie taką naklejkę kupił, bym sobie taką samą na C-360 przykleił:mellow:

To chyba nie naklejka tylko namalowane :lol:

zetorek1607    1

aha, jak malowane to inna sprawa... co do tego grubera to chyba mandam, a lemken to dwie różne firmy i lemken też trochę kosztuje...

bartek88    1

Ciekawa jest ta prasa, bo takiej na zaczepie obrotowo-skrętnym jeszcze nie widziałem. Ale niestety robi baloty o szerokości tylko 90 cm i ma bardzo wąski podbieracz, więc zapomnij o prasowaniu słomy nawet po bizonie... najlepiej będzie się nadawała do zwijania trawy i siana na ciasnych łąkach, bo ma mały promień skrętu :mellow:

Filipoo    14

mała dobra :)a z podbierakiem co by się wykombinowało :)w gazecie wyczytałem o takiej prasie 9 tyś chce gosciu widac ze dobra :mellow:

Może mi ktoś powiedziec dlaczego traktory z traktorpool są dużo droższe od traktorów z allegro?

Bo na allegro w 80% to odmalowane złomy. Czy ty byś sprzedał swój zadbany i dofinansowany traktor za małe pieniądze? Skąd przekonanie, że niemiec, włoch, francuz itd miałby sprzedawać swój sprzęt za niską cenę, tylko po to by sprytny polaczek sobie zarobił. To są w większości złomy lekko podpicowane do sprzedaży. To samo jest w przypadku samochodów i innych maszyn. Okazji u handlarzy nie ma. Okazję trzeba samemu wyszukać.

danielhaker    803

Może mi ktoś powiedziec dlaczego traktory z traktorpool są dużo droższe od traktorów z allegro? Przykładowo:

http://allegro.pl/renault-ares-630rx-1999rok-i1379433148.html

http://www.traktorpool.pl/details/ci%C4%85gniki/Renault-630-RZ/1268452?set_currency=PLN

Proszę o odpowiedź!

Bo ten na allegro to niedaleko mnie i tam wszystko wygląda jak prawie nowe

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.