Skocz do zawartości

Polecane posty

locke    291

Ta cena to chyba razem z nim i cała rodziną... On już pól roku stoi na sprzedaż jak nie więcej...

Ogólnie; dobrze piszecie, że są w cenie ciągniki. To nie jest auto, że traci szybko na wartości. Trzeba wiedzieć że to co jest porządnym narzędziem, firmowym (może elektro, czy spalinowym obojętnie co by nie było) ciągle stoi w cenie.

Przykład: tani ciągnik (wcześniej ktoś szukał), znajomy kupił „28” za 7tyś. Na wygląd … niby sprawny, ale przyjrzeć się z bliska, albo już z nim w pole… Hmmm… to i tamto, i to i to i jeszcze to, a i to też nie chce. Więc tak: rocznik chyba 68!!! do wymiany praktycznie wszystko, poczynając od błotników, maski, elektryki z „licznikami”, cięgien-luzy wypadają, akumulatorów, bo lekko przy minusie nie pali, brak świec. jak kupował to na chodzie był i jeździł... (po sianko:)

Trzeba patrzeć na rocznik, na stan techniczny (silnik), może i na karoserię. Na farbę NIE, a ile nowych części jest włożonych, opony też. Nie ma co się łudzić za tani pieniądz (a może dobry będzie, bo NIE będzie), lepiej poczekać a dołożyć. Moje zdanie.

FINN    994

ale że jak?? dlaczego?? :blink: ktoś był bardzo zdolny... ;)

Ursusc385    519

U mnie sąsiad to samo zrobił ;) Wystarczy przechylić łyżkę, w pion opuścić w dół i cofać ;) Jak się mocno zaprze to taki pałąk zrobi ;)

pawelJD    13

Ktoś pisał o tym kombajnie na AF, dziwne jest to, ze posiada silnik ify taki jak w 514.

marian7k    5

Przepraszam ale nie umiem wstawiać linka a bardzo podoba mi się FENDT 310 Z 92R ZA 58000ZŁ,ogłoszenia na otomoto nr.A388 936 Miejsce postoju sprzętu Paprotnia jest to niedaleko Siedlec a to daleko ode mnie.Może ktoś oglądał i coś może doradzić n/t tego ciągnika.

mariuszd93    489

Przepraszam ale nie umiem wstawiać linka a bardzo podoba mi się FENDT 310 Z 92R ZA 58000ZŁ,ogłoszenia na otomoto nr.A388 936 Miejsce postoju sprzętu Paprotnia jest to niedaleko Siedlec a to daleko ode mnie.Może ktoś oglądał i coś może doradzić n/t tego ciągnika.

Ten ?

http://otomoto.pl/fendt-310-92r-nie-311-309-611-nie-zetor-same-deutz-john-deere-A388936.html

marian7k    5

Tak ten.Ale też ogólnie 4 z turbem po 90roku.Może coś o tym sprzedawcy.

Edytowano przez marian7k

fezoi    48

Ktoś pisał o tym kombajnie na AF, dziwne jest to, ze posiada silnik ify taki jak w 514.

Fortschritta przejeło MDW, a MDW przejął Case, taka historia .

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?