Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtal24    173

@mmarcinn001 trochę drogo ja za taka dałem 800zł w tam tym miesiacu wszystko sprawne.

@misiulek to zdradź jak sprawdzasz ilość godzin w tym traktorze na podstawie 4 zdjęć nie widząc i nie słysząc maszyny bo jestem ciekaw

misiulek    14

po prostu w firmie gdzie pracuje jeżdżę JD 7711 z roku 98 i on ma prawie 11 tys motogodzin i tam o każdy ciągnik się dba ma nowe opony z przodu to jak ten z 96 morze mieć 4 i widać ze malowany (nie wiem czy wież ale w tym ciągniku mth się resetują co 10tys jeśli nie to cie oświecam) nie wypowiadam się na temat maszyn z którymi styczności nie mam a z tym mam wiec pisze swoje uwagi

kris82    4

@mmarcinn001 trochę drogo ja za taka dałem 800zł w tam tym miesiacu wszystko sprawne.

@misiulek to zdradź jak sprawdzasz ilość godzin w tym traktorze na podstawie 4 zdjęć nie widząc i nie słysząc maszyny bo jestem ciekaw

A ty byś kupił 150km JD i robił nim rocznie ok 260mth, nawet Niemca na to nie stać.

mmarcinn001    12

2 dni temu sprzedałem taką, do czego chciałbyś używać? U mnie służyła do pompowania opon, do malowania z pistoleta też się nada/nadawała. ;)

Przydałaby mi się w pierwszej kolejności do malowania pistoletem. Później może i do niedużej piaskarki :) Trzeba obejrzeć sobie ją na żywo.

rolniku360    69

ale za 10 tyś to ten na pierwszym zdjęciu chyba tak mi się wydaję cena przystępna ?

tyle powinien kosztować każdy ciapek a nie po 20 tyś chodzi ciągnik który nadaję się tylko do jeżdżenia lub na małe gosp które nie stać kupić za tyle

rafalus8    46

Pracował na trzech hektarach... :D a ciekawe co ten Mtz robi w oddali :D

zetor na trzech a mtz obrabiał reszte :D:D

pawel885    380

42tys za zetora 5211... Ja chyba zacznę skupywać żuki i polonezy trucki po tysiaku i sprzedawać po 10tys bo prosta konstrukcja i części tanie nie to co vw T4 , LT czy MB sprinter ;)

Edytowano przez pawel885

GoralZCH56    2

http://tablica.pl/of...60-ID2qZaZ.html

jest ktoś może z tej okolicy czyli Wadowic lub widział ten ciągnik bo cena wygląda na przystępną tylko ta kabina jakaś dziwna (2 zdjęcie)

bo ten z drugiego zdjęcia to chyba wersja export c 335 bo one wychodziły w tym kolorze i tej kabinie choć głowy sobie urwać nie dam :)

marian7k    5

Ta kabina to nie export jakaś inna,a przednia oś na pewno nie jest ten rocznik.Przednia oś i kolor silnika wskazuje na lata 70-te.

pawel885    380

Wiesz jak maska w c330 otwierana,to zobacz jak ją otworzyć i jeszcze zobacz na rocznik.Ale nie upieram się może i oryginal ;) .

He he, cały ursus... Żeby otworzyć maskę trzeba zdjąć kabinę, ale i w m-pakiecie taż tak było... Te kabiny były na ciągnikach exportowych na Serbie/Jugosławie/okolice

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?