Skocz do zawartości

Polecane posty

mariuszd93    489

@ mariusz chodziło mi o te posty, w linku jest pług z płynną zmianą szerokości orki zwaną vario a ty tego nie widzisz to się mi nie dziw że trochę pojechałem po was.

Nie otworzyłem tego linku .

Niech każdy orze jak może ;) aby dobrze rosło

wlamaj1    34

To idź się kłócić z instrukcją obsługi a pługowi wytłumacz że jak tym kręcisz to ma szerokości nie zmieniać.

Jak tym "kręcisz" to pług zmienia szerokość orki w niewielkim stopniu, na pewno nie można powiedzieć, że służy to do zmiany szerokości orki i w opisie takiego pługa nie można zawrzeć informacji że posiada zmienną szerokość orki - a to było zaczątkiem naszej dyskusji, znacznie wykraczającej poza ramy tego tematu. Dlatego należy ją jak najszybciej tutaj zakończyć. Ja wiem swoje i Ty również i niech tak zostanie...

To idź się kłócić z instrukcją obsługi a pługowi wytłumacz że jak tym kręcisz to ma szerokości nie zmieniać.

Jak tym "kręcisz" to pług zmienia szerokość orki w niewielkim stopniu, na pewno nie można powiedzieć, że służy to do zmiany szerokości orki i w opisie takiego pługa nie można zawrzeć informacji że posiada zmienną szerokość orki - a to było zaczątkiem naszej dyskusji, znacznie wykraczającej poza ramy tego tematu. Dlatego należy ją jak najszybciej tutaj zakończyć. Ja wiem swoje i Ty również i niech tak zostanie...

matek896    7

nie kupuj nic nie warta ja mam się pokosiłem i teraz żałuje lepiej dołożyć trochę kasy i kupić jakąś większa i firmową

Dzięki za pomoc :)

pawel885    376

3-3.5 tys dostanie spokojnie. Ja jakieś 5 lat temu sprzedałem w podobnym stanie za 2.5tys , dałem taką cenę i pierwszy klient nawet się nie targował. Ale wtedy "na chodzie" można było kupić za 800-1200zł, dziś już sobie cenią za byle szrota.

lukbold    400

to kolega za 4tys Anne chce sprzedać.... może nie ma takiego lakieru jak na tej kopaczce no ale bez przesady z ta ceną

Luke16    144

lukbold też wiedziałem anne za podobne pieniądze i jeszcze miała sporo części powymieniane .... Tak jak piszesz może lakier nie ten ale... :)

pawel885    376

Wiecie, wszystko zależy od tego do czego dany sprzęt jest potrzebny i na jaki areał, w cenie ursusa c 330 kupicie ursusa 12-stkę 6 cyl bez przodu więc gdzie sens kupować 30-stkę ?

rafikkisiel    0

tylko ze 12 ile paliwa połknie jesli ktos ma 5-8 ha to c330 jest najlepsza spali w drobnej robocie typu siew nawozu 2-2,5 l/godzinę

pawel885    376

No właśnie, więc jeśli ktoś ma 20- 30 arów ziemniaków i zero perspektyw na usługi to po co mu anna

Luke16    144

pawel885 to po co mu wogóle ziemniaki?? Szczerze zawsze tyle sadziliśmy i więcej paliwa i czasu to pochłonęło niż warte były te ziemniaki ... Wkurzyłem się posprzedawałem wszystko co było potrzebne do ziemniaka i mam problem z głowy a w to miejsce wole zasiać więcej ququ lub więcej zboża...

lukbold    400

a po co się meczyc kopaczka jak można mieć Anne za te same pieniądze? no chyba, że na te pare arów wjechać sie nie da albo szkoda miejsca na podwórku na taką Anne... a z drugiej strony na pare arów to nikt kombajnu nie kupuje bo taniej wynająć na te pare godzin

marcine    44

Remont zrobiony pewnie po kosztach - ok 3 k + kabina 3-4 k = 7k. Bez remontu ciągnik był wart może 15 k, więc dzięki niemu wpada do kieszeni dodatkowe 8 k.

mariuszd93    489

Nie tak bardzo wpada @marcine , bo sądząc po ilości wyświetleń [ponad 7500] :o , jest sprzedawany już dość długo :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.