Skocz do zawartości

Polecane posty

FINN    988

hehe.. sąsiad chce sprzedać za 16,5 tyś cały na chodzie ;) ale pisze , że nie ma wszystkiego i jeszcze za 16... ;)

Rolnik2517    385

Ja bym kabiny nie kupował tylko sam dach uszczelki i szyby i to samemu doczyscić i pomalować i poskładać tylko ciekawe czy to nie przegrzane i nie bedzie sie odkształcać i pekać jak by ktos chciał to samemu ogarnać to mysle że warto pod warunkiem ze nie jest przegrzana obudowa skrzyni i mostu tylnego i opona jedna jest do wymiany a to też kosztuje i jeszcze orbitrol od wspomagania może być uszkodzony

to tak mówisz to jle takie zreperowanie tej kabiny wyjdzie 2 tyś i czy nie lepiej kupić drugą kabinę gorsze jak się obudowa mostu i skrzyni się odmiękczyła ale jak handlarz werzmię to zarobi na nim z 15 tyś co najmniej

C-S-R    0

Widac dużo sie nie palił. Ciepło idzie do góry i podejrzewam ze skrzynia i most nie ruszony. Orbitrola on tez nie ma. Kabine odmalować, nowe czesci, poskąłdać i gotowe. No za miesiąc pewnie bedzie stał u jakiegoś handlarza - tylko patrzeć :D

smertin    43

Te odkładnice w pługu z linku stronę wcześniej na pewno nie są z MARMURU jak ktoś wcześniej napisał. Chyba nie widział w życiu MARMURU.

Dla mnie to jakis plastik, stop plastiku. Pieron wie co. Wygląda jak granit ale żadnego kamienia nie da się tak wyprofilować i obrobić. A nawet jak się da to ktoś musiały mieć zdrowo KUKU żeby takie cuda wyczyniać.

Tak czy siak wygląda to przerażająco idiotycznie i pewnie tak samo działa.

tomek73    186

Dziwne to odkładnie, wyglądają na lastyko, plastyk, lub widziałem kiedyś do kuchni stosowane blaty, imitacja kamienia, kamień kryszony i klejony.

rolniku360    69

Ja za cały komplet opona dętka i felga wyszło coś ok. 1 tyś

Edytowano przez rolniku360

lew908    207

ciężko będzie znaleźć za 600 zł tym bardziej ze stały się teraz one popularne

Cinek8541    75

warto kupić i założyć kabinę http://otomoto.pl/ze...12-A387144.html

Tu to jeszcze nic...kilka lat temu sąsiadowi spalil sie U 4512 ale konkretnie-zrobili go i smiga do dziś.Twój wybór-silnik wygląda ok...ale do mostu i skrzyni to by pewno trzeba zajrzeć i ew. uszczelniacze powymieniać.Chyba,ze jakby go odpalić i sprawdzić czy nie leje sie z niego nigdzie...

Edytowano przez Cinek8541

andrejus    157

a czy warto ponieważ nie znam tej firmy i nie wiem jak te talerzówki się sprawują ale widać stan perfekt odremontowana

Galucho to dobra firma. Jeśli masz troche wiecej kasy i na polach od groma akmieni radziłbym kupić taką maszynę w której zespół talerzy tnących jest amortyzowany tj tu http://otomoto.pl/lemken-rubin-9-ku-talerzowka-A319061.html

Nie sugeruj się ze to nowe, widziałem stare talerzówki z takim samym lub podobnym rozwiązaniem. jesli talerzówka którą przedstawiłeś jest w dobrym stanie to warta ceny.

Evenement51    0

Skoro napisane, że ursus 904 daje rade, to przyjąć ze zawsze kazdy swoje chwali, jak to lekko idzie to ten JD pewnie bedzie idealny do niego.

rafto    29

105 KM powinien z nim śmigać bardzo dobrze ;) I cena bardzo atrakcyjna ;) ciekawe jak elementy robocze ;)

Szukam obciążników na tylne koła do zetora 6245

http://otomoto.pl/ze...tp-A365233.html

Nie wiedziałem że one są takie drogie :/ jaka jest waga kompletu obciążników na jedno koło ?? Ile tak naprawdę są warte ?? ;)

Edytowano przez rafto

wojtal24    164

to tak mówisz to jle takie zreperowanie tej kabiny wyjdzie 2 tyś i czy nie lepiej kupić drugą kabinę gorsze jak się obudowa mostu i skrzyni się odmiękczyła ale jak handlarz werzmię to zarobi na nim z 15 tyś co najmniej

kilka postów wczesniej była kabina do tego zetora za 3000zł w Kutnie chyba ogłoszenie z allegro lub tablicy, handlarz podmaluje podpicuje i swoje zarobi

FINN    988

Szukam obciążników na tylne koła do zetora 6245

http://otomoto.pl/ze...tp-A365233.html

Jak by co mam na zbycie 6 sztuk od 4011, a 4 przystosowane do zetora, bo kiedyś miałem zamontowane na 7211 ;) i sztuka cięższa od oryginalnego...

dawid3p    357

http://tablica.pl/of...html#b86d2f6d11 co ten pług jest wart ? czy John Deere 105km da radę ?

Da rade ale ja szczerze kupiłem krone 3 skiby do mtz i coś strasznego na kamieniach w ciągu roku tak słupice się poskręcały że porażka każdy korpus inaczej kładzie, nie wiem co z nim dalej, raz to cały korpus zgubiłem, śruby nie chcą się ścinać nie ogarniam po prostu ;/

Jak go pojedziesz oglądać mierz czy nie są korpusy lub słupice pogięte, albo czy nie jest coś podłożone między korpusem a słupicą, sprawdź też czy górna i dolna skiba równo czubek stoi B) takie rady od użytkownik a :lol:, jeżeli masz słabsze ziemie to będzie jak znalazł ja mam gliny -_-

Edytowano przez dawid3p

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.