Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    380

Ostatni link to przegięcie 6100dolarów za taki wehikuł :D

Nie patrz na wygląd, bo może ten ciągnik jest np z 2009 roku - tam wszystko produkują nadal, nawet DT-y czy T-25, kosiarki typu "osa" :)

Edytowano przez pawel885

Kasta    7

@knox Myśle , że 130-150 km :) Ja mam Fendta 140 km to idzie z nim jak przecinak :D

wojtas972    8

cena kuszaca one nawet chodza nawet ponad 50tys :o a jeśli chodzi o skrzynie to on nie ma czasem rewersu eh i chyba 4 polbiegi???

FINN    992

dziwne , że bez prawa rejestracji i tak tanio... czyżby pochodził z jakiegoś przekrętu?? albo kradziony?? i chcą go jak najszybciej pchnąć...

KamilK199    8

Cena taka bo brak jakichkolwiek papierow. A od polowy tego roku sa dodatkowe utrudnienia przy zarejestrowaniu sprzetow bez papierow. On ma walsnie zwykla skrzynie manualna 4x4 gdzie trzeba uzywac sprzegla, jest malo spotykana wiekszosc ma wlasnie polbiegi. Chodzi mi glownie opinie o tym handlarzu, bo na pierwszy rzut widac, ze chyba byl malowany...

jonyt132    10

bez problemu da radę

a czy warto ponieważ nie znam tej firmy i nie wiem jak te talerzówki się sprawują ale widać stan perfekt odremontowana

wojtal24    173

warto kupić i założyć kabinę http://otomoto.pl/ze...12-A387144.html

Ja bym kabiny nie kupował tylko sam dach uszczelki i szyby i to samemu doczyscić i pomalować i poskładać tylko ciekawe czy to nie przegrzane i nie bedzie sie odkształcać i pekać jak by ktos chciał to samemu ogarnać to mysle że warto pod warunkiem ze nie jest przegrzana obudowa skrzyni i mostu tylnego i opona jedna jest do wymiany a to też kosztuje i jeszcze orbitrol od wspomagania może być uszkodzony

Edytowano przez wojtal24

FINN    992

lub , jak ktoś potrzebuje "cabrio" to można tylko uciąć to co zbędne i tyle... i troche się pogrzebać instalacją i resztą... ale to też wyjdzie najmniej 5 tys razem z opona... a za 20 można już coś kompletnego dostać... jak dla mnie odpowiednia cena to 10-12 tyś... bo kabina sama do zetora to w granicach 5 tyś...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?