Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik2517    385

dobrze ,wiedziecz a w tej gruszce silnik wytrzymywał to jest tylko 65 koni

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

wini    11

ale lepiej takiego niż jakiś odpicowany też za takie pieniądze a nigdy nie wiadomo jak wyglądał przed remontem . Mógł stać 10 lat w krzakach kupiony za bezcen wyremontowany i 40tys

jedrek75    2

dobrze ,wiedziecz a w tej gruszce silnik wytrzymywał to jest tylko 65 koni

ten silnik kręcił tylko samą gruchą więc nie mial zbyt dużych przeciążeń

mariuszd93    489

moim zdaniem nr2 , tylko ta ma szeroki podbieracz i nie wygląda żeby była, specjalnie szykowana na handel .

Skąd jesteś @krzysztof?

Co do nr 2 to prasa ponoć stoi rok u tego handlarza może i dlatego cena jest mniejsza, gość dodał że kółka od podbieracz są zrobione jak widać na zdj są to kółka chyba od grabiarki. Prasa w tym roku prasowała kilka ha słomy i pewnie od tamtej pory już nie myta.

Mieszkam 30 km od Chełma w stronę Wierzbicy/Cycowa.

Edytowano przez krzysztofcvb

Na początku szukaliśmy jakiegoś claas 44 a dlaczego bo sąsiad kupił, potem wpadł w oczy starszemu 46 więc zmiana poszukiwań na 46. Chciałem przekonać żeby kupić jd 550/590 ale coś pasówki mu nie pasują i ni cholery nie da się przekonać. Do prasowania głownie mamy siano i słomę.

mariuszd93    489

Jeśli głównie słomę i siano to tylko pasówka , miałem claasa 44s , teraz mam zmiennokomorową pasówkę i wiem co mówię ;)

Burn001    16

Moim zdaniem ta prasa (rolland 46) nie nadaje się do słomy, belek będzie stawał w komoże, Będziesz musiał wilgotną słomę prasować żeby to jakoś szło. Jeśli ma to być prasa tylko do słomy i do siana to najlepszym rozwiązaniem jest pasowa lub łańcuchowa.

Edytowano przez Burn001

Michalc355    99

Tyle kasy za taki ciągnik, ja swojego mf-a 3125 93r na dynashifcie po remnocie dałem 45tys

Edytowano przez Michalc355

FINN    991

i jeszcze opony łyse jak kolano... przecież aby założyć nawet najtańsze opony do niego o takim samym rozmiarze, to ok 15 tys trzeba dać...

i jeszcze prawie 50 tys za ciągnik... to na pewno szukają jelenia i to jeszcze z dorodnym porożem... :D

matisz    16

nawet i gdyby było cos podejrzane to i tak cena jest atrakcyjna bo chocby trzeba było zrobic jakis remont to spokojnie bys sie zmiescił w 2 tysiacach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?