Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER

rollo29    20

Gość podaje że jest z justynowa to osiedle z gminy obok same letniska,domy- taka sypialnia Łodzi .Te maszyny to ma chyba na zdjęciach i zdjęcia sprzedaje ?.Tam nikt nie handluje sprzętem rolniczym!!!!

C-S-R    0

No tak jak piszesz :D właśnie nic tam nie ma w tym Justynowie. Nawet dzwoniłem do tego człowieka z ciakwości to sie dowiedziałem że towaru nie obejrze bo nie ma na placu. Dopiero zamówić trzeba. No i oczywiście jak usłyszał że mam blisko i wysyłka odpada to sie troche zaciął. Więc trzeba w tym temacie uważać.

profi zdjęcia z monitora, Niektórzy to nawet nie wiedzą że można zapisać zdjęcie z internetu na kompa

Pewnie chodzi o ochronę danych. Zdjęcie jak zapisze na kompie to i tak jest czyjeś. Tutaj ma poprostu własne zdjęcie monitora z zawartością.

knox777    4

Szybko zniknęła ta oferta

"Ogłoszenie zostało usunięte przez pracownika otoMoto"

Edytowano przez knox777
Cytowanie poprzedniego posta

wojtas972    8

http://allegro.pl/ma...3790562786.html

Panowie po co ktoś sprzedaje taki ciągnik z tak małym przebiegiem, przecież stracił na nim z pół pieniedzy, czy one są tak awaryjne czy co, nie ukrywam że wujek złożył ma mgr ale nie dostanie, chciał właśnie MF ale tu widzę że za pół kasy by był jak te ciągniki się sprawują.

po samych oponach widac ze ma cofany licznik

razor275    279

Ciekawe jak się z taką przyczepą jeździ.

http://allegro.pl/pr...3792097325.html

Ładowałem gościowi kiedyś drzewo na podobną przyczepę z napędem, w połowie górki ciągnik mu się zaczął kopać i stanął następnie włączył wałek i spokojnie sobie wyjechał na małych obrotach, naprawdę super sprawa na trudny teren.

Marcin349    26

Ja widziałem takie cudo że szok, była to c-360 z napędem i myglownicą a z tyłu przyczepka na tandemie bodajże 2 mosty żuka one były jakoś tak połączone że były napędzane z jednego wałka no i w c-360 zależne od drogi i tak na prawdę ciągło 12 kół bo te mosty były na bliźniaku (opony oryginalne) to jeździł po takich bagnach że niekiedy 1 brakowało a napęd na przód i przyczepę tylko wtedy działał no to wtedy kicha ale zestaw niesamowity był

dawid3p    359

Ciekawe jak się z taką przyczepą jeździ.

http://allegro.pl/pr...3792097325.html

Idealna do lasu, tylko i wyłącznie wom zależny, bo przecież na niezależnych obrotach zupełnie inne prędkości występują, a z tego co mi wiadomo to c 330 chyba niema obrotów niezależnych, bynajmniej u mnie jakoś to nie funkcjonuje B)

razor275    279

Ale zawsze można włączać ten napęd w sytuacjach "podbramkowych" a nie jeździć na nim cały czas, przynajmniej ten gościu co u mnie ma ta przyczepę tak robi.

dawid3p    359

Ładowałem gościowi kiedyś drzewo na podobną przyczepę z napędem, w połowie górki ciągnik mu się zaczął kopać i stanął następnie włączył wałek i spokojnie sobie wyjechał na małych obrotach, naprawdę super sprawa na trudny teren.

Kurde jak na takiej przyczepie będzie z 4 tony drewna to naprawdę taki nacisk na koła że niesamowity uciąg może mieć :D

Agrest    399

Idealna do lasu, tylko i wyłącznie wom zależny, bo przecież na niezależnych obrotach zupełnie inne prędkości występują, a z tego co mi wiadomo to c 330 chyba niema obrotów niezależnych, bynajmniej u mnie jakoś to nie funkcjonuje B)

W C 330 dźwignia włączania WOM do przodu i są obroty zależne, do tyłu niezależne. Mam jeszcze rocznik 1968 i tam to działa, choć nie używam.

http://tablica.pl/of...html#9ae96a4f53

Czy Case jx 70 da radę z takim pługiem na 4 i 5 klasie ziemi? chodzi mi o pług huard

Kwestia ile ten pług waży i jak jest długi. Bo z szerokością roboczą to sobie poradzi. Tylko wydaje mi się, że będzie trochę zważał ciągnik. Ja do swojego kupiłem Akpila MIX 40 4 skibowego. Waży 560kg, z tym że jest długi i trzeba na dołach uważać żeby pompy nie uszkodzić. Orkę robię przeważnie na przełożeniu 2 II, czasami 3 II, ale tu już jest ciężko.

sebastian84    5

nie które c330 miały zależny wom moja ma popatrz w katalogu części

waldek315    2

ciekawe ile ta c330 idzie po drodze z tą przyczepą B)

a co do jd to kolega ma ale z 2009r to ma już ponad 3tyś mth chodzi z turem więc przebieg może być realny a i zaczep tylny wygląda na nowy bo śruby nowe a do okola pordzewiałe

Edytowano przez waldek315

Rolnik2517    385
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?