Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcian1234    14

Niezła cena, chyba z pełnym bakiem paliwa i zapasem na żniwa

to ile Twojim zdaniem powinien być ten bizon wart ??

tomek73    189

Ten Bizon to brak osłon, stara kabina,tył pognieciony, ten kto go podmalowywał to nie zbyt się przyłożył, jeszcze ten kolor, pewnie dostanie z 30-31 przed żniwami. Niestety to tylko Bizon i jeszcze 56. Takie są realia na Bizona.

A czy to napewno 87, gdzie on ma cofanie podajnika, zakładane od 86?

W tamtym roku sprzedawałem no to udało mi sie w maju skasować 31, a od nowego u mnie, 2 tyś. mth, kuzyn za Rekorada rok wczesniej wzioł 35 w lipcu, podobnie koledzy i inny kuzyn w lipcu dopiero posprzedawali. Jak ceną zjechali.

Edytowano przez tomek73

tomek73    189

Mój miał, obudowa wentylatora oryginał, wszystkie osłony miałem. tylko podajnik kłosowy zmieniany, niestety takie ceny, a wszyscy szukają 58. Njagorsze że dopiero czerwcu zaczynają kupować. Ogłaszaj sie i czekaj na telefon tyle miesięcy.

Siewnik Białoruski Accorda talerzowy z 1,5 roku sprzedawałem, a myślałem ze pierwszy pójdzie, z 15 na 8 zeszłem.

tomek73    189

Na 2 zdjęciu widać regulacje,nawet ma śrubę na belce a i korba do czego służy?

Przesunieciem belki w prawo-lewo zmienia się szerokosć przedniej skiby, wykorbieniem szerokosc roboczą.

Edytowano przez tomek73

razor275    279

Tak jak kolega @samczyk mówi, a ta korbą ustawiasz "wykorbienie" - żeby pług szedł prosto i nie ściągało ciągnika.

fezoi    48

korba jest zapewne do ustawiania ( regulacji ) punktu ciągu , a szerokość jest regulowana poprzez dodawanie lub odkręcanie korpusów :) .

bezbarwny    43

W tym pługu są trzy regulacje:

- szerokość pierwszej skiby - belka w prawo lub lewo

- kąt natarcia lemieszy - wykorbienie

- zmiana szerokości roboczej , poprzez odkręcenie ostatniegi korpusu - innej regulacji szerokości roboczej, pług ten nie posiada ;)

Edytowano przez bezbarwny

artursz89    454

"Niemiec płakał jak sprzedawał a teraz to dzwoni codziennie by posłuchać pracy silnika." - Ten tekst mnie rozwalił :lol:

http://tablica.pl/of...html#48f9a2e3a5

Już same zdjęcia któe wrzucił zniechęcają do kupienia bo można wywnioskować że:

- może mieć coś do ukrycia

- jest kompletnym d...lem co oznacza, że być może samochód traktował tak jak kupujących

Edytowano przez artursz89

bercik1995    1

Ten pług ma założone polskie odkładnice, taniej kupisz nowego stal-techa 3X40 zagonowy, bardzo dobrze przykrywa.

http://allegro.pl/massey-ferguson-6480-dyna-6-2008r-2600mtg-i3790562786.html

Panowie po co ktoś sprzedaje taki ciągnik z tak małym przebiegiem, przecież stracił na nim z pół pieniedzy, czy one są tak awaryjne czy co, nie ukrywam że wujek złożył ma mgr ale nie dostanie, chciał właśnie MF ale tu widzę że za pół kasy by był jak te ciągniki się sprawują.

andrejus    157

Może mieć nawet 10 tyś mtg. albo to szrot po pożarze lub potopie który dostał nowe życie, pełno jest takich na zagranicznych aukcjach ubezpieczeniowych.. Śmieszy mnie naiwność ludzi ,którzy wierzą w to co im się mówi...

Edytowano przez andrejus

waldek315    2

profi zdjęcia z monitora, Niektórzy to nawet nie wiedzą że można zapisać zdjęcie z internetu na kompa

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ten gość ma wszystko w promocji :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?