Skocz do zawartości

Polecane posty

Marcin349    26

Sąsiad ma takiego to fajny tur tylko wysoko mocowany, więc może inny. Ciągnik to bym się zastanowił ale ładowacz?? nowe to nowe, przyjdą zamontuję i git bez niepotrzebnej roboty.

Thomas2135    1187

A może i jedni i drudzy zżynają z Quicke? Osobiście wolałbym nowy. To nie jest ciągnik, czy inna skomplikowana maszyna, która mogłaby się zepsuć. Jeśli jest wykonany dokładnie i z odpowiednio grubego materiału nie bałbym się kupować. Wygląda nawet estetyczniej niż Metal-Fach, bo wszystko ukryte. Rozważałeś innych producentów. Wspomniany hydramet, Inter-tech, hydro-metal i wielu innych?

wojtas972    8

4514 ma 66KM a 6514 (silnik z turbo) ma 85KM i teraz pytanie do znawców czym się rożnia te silniki oprócz tego ze 6514 jest w turbo??

krilan06    64
http://otomoto.pl/zetor-3320-2004rok-2400mtg-stan-idealny-5320-ursus-3512-A380032.html - koleś chyba coś kręci, pisze że ciągnik z pierwszych rąk, a okazuje się że jest handlarzem i niedawno ten ciągnik kupił, poza tym w ciągu jednego dnia zjechał z ceną z 54tys do 51,8tys, na zdjęciach widzę pourywane halogeny z tyłu, brak siedzenia pasażera, brak z tyłu oryginalnych odblasków i napisu <<zetor>>, chyba nie taki idealny

pawwel3320    2

Mam takiego samego zetora i one nie mająorginalnie siedzenia pasażera i tych tylnych lamp tez nie ma w orginale.

Ale jak na moje to cena jest za wysoka. Ja mam swojego od nowości to jest 1999r i kosztował 45000zł.

krilan06    64

pawwel3320 - to już w 1999r te zetorki miały okrągłe maski, bo piszesz że masz takiego samego?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.