Skocz do zawartości

Polecane posty

razor275    279

Wychodzi ponad 700ha na rok jak na taką maszynę to normalka, tym bardziej że chyba chodził tez w qq bo przystawkę na innej aukcji też sprzedają.

smertin    43

@rafalus8 - co do tego mtz'a to yyym. stan idealny ale widac, ze blok malowany. to juz swiadczy o tym, ze idealny raczej nie jest. trzeba by mu sie przyjrzec dokladniej gdzie i jak jeszcze był picowany.

poza tym 37tysięcy?

to juz bym wolał kupić cokolwiek zachodniego w tej cenie. chociazby starszego.

sam mam mtz 80 od nowosci i powiem tylko tyle - od ruskich dobrą to można kupić wódke.

Edytowano przez smertin

rafalus8    46

blok malowany???? a to mnie zaskoczyłeś widziałem maskę podmalowaną właściciel twierdzi że w kombajn wjechał

tylko ten przebieg wydaje mi się za mały ponoć 10 ha tylko obrabiał ale jak na moje oko na 10 ha w tym wieku powinien mieć dwa razy tyle oponki tez wyglądają na więcej

Edytowano przez rafalus8

wlamaj1    34

Ciekawe jak się sprawuje chińczyk za starego deutza dałem więcej a tu nówka na gwarancji :Phttp://www.tygodnik-...ik_w_cenie.html

Moim zdaniem coś poknocili z danymi technicznymi: przy tej pojemności silnika 50 KM powinien osiągnąć około 1600obr/min, chyba że Chińczyki jakoś inaczej budują silniki...

pawel885    380

Ale ogłoszenia szybko znikają co dziwne, co za idioci to kupują za takie pieniądze? :wacko:

FINN    994

albo wystawiający uświadamiają sobie jaką głupotę strzelili... ;)

stas    2

blok malowany???? a to mnie zaskoczyłeś widziałem maskę podmalowaną właściciel twierdzi że w kombajn wjechał

tylko ten przebieg wydaje mi się za mały ponoć 10 ha tylko obrabiał ale jak na moje oko na 10 ha w tym wieku powinien mieć dwa razy tyle oponki tez wyglądają na więcej

Malowany to on był raczej w montowni Pronara. Po prostu przychodziły zestawy w czerwonym kolorze, Pronar to składał i malował na czarno. Za bardzo się do tego nie przkładali, więc teraz farba odpada i dlatego jest taki ,,raby". Przebieg może być orginalny bo sam sprzedałem 15-letniego MTZ-a i miał 1900mtg.

rafalus8    46

stas dzięki za odpowiedź

a nie wydaje Ci sie że na te 10 ha to za mały przebieg?

właściciel przyznał się do 10 swoich i coś o dzierżawach mówił więc na pewno obrabiał więcej i jak na 15 lat to ten przebieg mi się podejrzany wydaje, no i jeszcze te opony dość łysawe, mam ursusa 2812 z 1995 na liczniku około 3500mth i obrabiał też około 10 ha razem z c 330 a opony w nim o wiele wiele lepsze

stas a Ty ile swoim obrabiałeś ha i w jakim stanie były opony jak go sprzedałeś?

Edytowano przez rafalus8

stas    2

Ja obrabiałem ok.20ha,ale miałem jeszcze MF235, więc MTZbył tylko do ciężkiej roboty.

H3ni0 ma rację,motogodziny w MTZ-cie nabijają się bardzo wolno.

Jak znajdę stare foty mojego MTZ-a, to je wrzucę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?