Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolniku360    69

mnie odstrasza trochę to że one nie wyglądają ani nie ważą na tyle ile mają kucy byłem takiego ogladać niby opona ładna silnik i skrzynia też ale pojechałem nim u gościa w pole przy pługu zagonowym 4x40 kreci kołami zamiast ciągnąć gdzie stary u904 idzie z tym pługiem bez żadnego zakopania ogładałem 3070 i brakowałem mu przycisku od włączania napędu i tam jakiś jeszcze i facet powiedział że to groszę a w sklepie po 200 zł mi za to powiedzieli o_O

dromik    4

@rolniku360 ta maszyna ładnie chodzi niczego nie brakuje ciągnik teraz mało pracuje prawie wcale bo zastąpił go pierw JD6100 a teraz Valtra N92 i tylko że stoi w garażu

FINN    988

znając nie których użytkowników tych ciągników to wcale się nie dziwie , że tak się cenią ... dla nich te ciągniki sa cenniejsze od złota... ;)

Thomas2135    1194

@FINN cena całkiem przystępna. Może utargowałbyś ze 200 zł. Konstrukcja jest nieco inna, bo to siłowniki nurnikowe i "wypychają" ramiona. Wolałbym siłowniki dwustronnego działania. Całość będzie mocno wysunięta do przodu. Sam jednak dużo taniej tego nie zrobisz.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

http://allegro.pl/si...3698223854.html

szukam tego typu siłownika do zasuwy 4" różni się tylko skokiem h-130mm kupię nowy lub używany ewentualnie zamienię

Edytowano przez protektor87

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.