Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
FINN    988

czym większa średnica tym lepsza wydajność... takie żmijki to wg mnie najlepiej by pasowały do transportu paszy , do np. paszowozu... ale do zboża to raczej nie ma sensu... sam się zastanawiałem nad takimi, ale jak tam przekrój ok 10cm to przyczepę 5t to z godzinę by mielił taka żmijką... fakt, że one sa lżejsze od polskich...

rafalus8    46

nie ma jak wyjechać i musi sprzedać

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

bayu86    13

Dzwoniłem do tego gościa od żmijki i za 7m o średnicy 10cm powiedział mi 1550zł. Zależy mi na tym , żeby żmijka była jak najlżejsza, żeby jedna osoba dała sobie z nią radę, dlatego interesuje mnie taka cienka. Tylko trochę się cykam tak kupić bez oglądnięcia, żeby mi jakiegoś szajsu nie wcisnęli. Co myślicie łyknąć tą czy nie warto??

malopolanin64    392

Co do tych żmijek z takich małych mam dwie jedna polska 10cm i silnik1,5KW 6 metrów i druga chyba westfalia też 10cm i długośc 8 metrów no i silnik 1,5KW i ta druga zachodnia zrobi drugie tyle co polska chyba M-rolu.

Agrest    357

czym większa średnica tym lepsza wydajność... takie żmijki to wg mnie najlepiej by pasowały do transportu paszy , do np. paszowozu... ale do zboża to raczej nie ma sensu... sam się zastanawiałem nad takimi, ale jak tam przekrój ok 10cm to przyczepę 5t to z godzinę by mielił taka żmijką... fakt, że one sa lżejsze od polskich...

Dwa lata temu zakupiłem żmijkę 5m o przekroju 10cm, (prawdopodobnie szwedzka). 5 ton pszenżyta załadowuję w około 20-22 minuty. Polskie żmijki mają znacznie "mniejsze uzwojenie" i o takiej wydajności mogą pomarzyć. Zapłaciłem 1200zł i nie żałuję.

farmervip    78

Według mnie to troche drogo i wątpie w to ze 4 silnik da rade :wacko: ile ma koni pewnie max ze 100?

Luke16    144

Tą C360 byłem i widziałem :P Żeby to coś szczególnego było to ja nie wiem taka C-362 na innych kołach i z inną maską ...

andrejus    157

http://allegro.pl/ko...3726391315.html

mało spotykany egzemplarz. co o nim sądzicie, warto? wszystko fajnie tylko silnik miał przekładany, bo powinien mieć perkinsa 150km 6 cyl a ma IFE 4 cyl

Od silników ify trzymaj się z dala. Forszaje miały te silniki, są straszne awaryjne, często doprowadzały do pożaru. Druga kwestia to moc, ten silnik do tego kombajnu jest zdecydowanie za słaby.

kapec24    31

tzn mam ten silnik w swoim E-512 i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę. Wręcz przeciwnie, bardzo oszczędny, mocy mu nie brakuje. Ale to w E-512, a jak to chodzi w 521 to nie mam bladego pojęcia, wydaje mi się że może być przysłaby

A propo ogłoszeń orientował sie ktoś , iż od nowego roku płatnicy podatku Vat za sprzedaną starą maszynę będą musieli zapłacić podatek 23%

http://allegro.pl/ag...3723388889.html

ciekawy agregat tylko dość drogi ?

Drogi bo prawie nowy. Trochę w takiej samej konfiguracji można wyrwać za 1/3 ceny.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.