Skocz do zawartości

Polecane posty

Shogun    17

Otwory w odciągu są tak powiercone że praktycznie w każdej pozycji pokrywa się któraś para otworów. Otwory są powiercone w innych odstępach w wewnętrznej części odciągu a innych w zewnętrznej.

corrado    217

A jaka klasa ziemi? Bo jak ciężka gleba to do czterometrowego zestawu to 120km to trochę mało.

Smola    0

A jaka klasa ziemi? Bo jak ciężka gleba to do czterometrowego zestawu to 120km to trochę mało.

od 3 do 6 klasy. a taka brona ile może ważyc?

maniek33    35

Wystarczy dołożyć jedno kółko łańcucha przy zamocowaniu. Dla tych co potrzebują super sztywno to bez śruby rzymskiej się nie obejdzie

corrado    217

Ile może ważyć taka brona. Nie wiem jak z wachadłową jest ale ja mam wirową 3m ( możesz spojrzeć w galerii ) to waży 490kg. Więć wachadłowa 4m pewnie trochę wiecej albo podobnie z racji że jest chyba trochę mniej masywna. Ale pewny nie jestem.

C-S-R    0

Według mnie to nawet na niego nie patrz. Szerokośc 2m to raz a dwa że w podobnych pieniądzach (a może nawet taniej) poznaniaka kupisz.

corrado    217

Wiesz to dokładnie okazało by się jak byś go obejrzał jak podzespoły robocze ogólny stan itd. Wtedy można było by powiedzieć czy jest wart tej ceny czy też nie.

Kuba1993    8

Wiesz to dokładnie okazało by się jak byś go obejrzał jak podzespoły robocze ogólny stan itd. Wtedy można było by powiedzieć czy jest wart tej ceny czy też nie.

NO dobrze ale jakby był w naprawdę dobrym stanie, to wart tej ceny, czy do ilu się targować? Ma ktoś podobny siewnik, tzn. takiej marki, podobny model, a np szerszy? I jak się sprawuje?

rafal4610    54

ja mam taki sam :D Dokładnie 6050s 2.5m i super sieje. 60-tką na 4. biegu sie sieje i wschody równe. Ale ostro podrożały te siewniki :D Czy wart ceny, myśle że tak. Spójrz na ceny innych siewników. Ja dałem 2300zł z transportem(no kilka lat temu) a teraz za 3000 nie ma co do domu przywozić.

Smola    0

Smola

http://otomoto.pl/am...wy-A361187.html

jaka moc wymagana do takiego zestawu?

W tym roku kupiłem taki agregat + siewnik mazur i 120KM bez problemu daje rade III do VI klasy ziemi. A jaki masz ten ciągnik 120KM?

Massey Ferguson 2640

a ty czym ciągniesz ten zestaw?

Marcian1234    14

nie robie sobie reklamy ale silnik nie był jeszcze czepiany większość podzespołów jest oryginalnych.A cene można targować

damianzbr    987

1250 zł to cena pewnie za najkrótszą i z najmniejszą średnicą. Wątpię by któraś ze żmijek 8-10-12 cm średnicy osiągnęła wydajność 25 t/godz. Podana cena była by atrakcyjna jeśli chodziło by o żmijkę 8m i 12 cm średnicy. Wtedy 10 - 15 t na godz może byś osiągnął i w takiej cenie nie kupił byś polskiej nowej.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?