Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    186

Dobre Bizonka za 40 wystawia z 87 i nie chce zdjęc jago wystawić. , To wyobrażam sobie jak on wygląda.

I tak może do żniw go sprzedasz na szybciej nie licz.

Ja w tamtym roku sprzedawałem 3 miesiące z kuzyn prawie rok, i prawie w żniwa poszedł. A znam ze z 90 r w prawie idealnym stanie za 60 sprzedaje 3 lata.

knox777    4

A znam ze z 90 r w prawie idealnym stanie za 60 sprzedaje 3 lata.

Jak nie chce sprzedać to będzie wystawiał za taką cenę, ale wystawiony na sprzedaż jest? Jest.

stalon    24

Cena jest zawyżona ale z rozmowy wynika ze do sporej negocjacji ale mi nie chodzi o to tylko czy warto wogule interesować sie tym egzemplarzem a moze juz ktoś go oglądał i czy ten przebieg jest oryginalny

Edytowano przez stalon

LukaszBONQ    3

ja mam ten kombajn rocznik 2011, pracuje na 50 ha plus sąsiedzkie usługi. Jak do tej pory bez awarii poważniejszej. Kupiony był po sezonie, w 2011 jedynie na wystawach przestał. Wtedy dałem za niego 175 tys. więc wydaje mi się że cena jest wysoka. Ogólnie bardzo dobry to sprzęcik, ale za mniejsze pieniądze.

pawel885    376

Chłopie ten kombajn ma 120 koni, to śmiech na sali za te pieniądze... Wstrzymaj się do żniw, pojeździj z kimś dzień rekordem i dzień np claasem, Deutz Fahrem czy JD o podobnej wartości to zobaczysz co to wydajność, komfort i trwałość

stalon    24

Tylko umnie nawet w okolicy niema takich sprzetów bizon super przeważnie albo stare claasy a ile gdzieś moze być warty taki kombajn

izydor6280    464

wersja z workownica, mialy isc na Turcje, jak dobrze pamietam, ale zostaly w kraju wiec zalozyli zbiernik

podobno te wersje byly bardzo dobre, ktorys uzytkownik forum ma takiego

FINN    988

jak każdy Polski sprzęt , który był przeznaczony na rynek zagraniczny... ;)

pawel885    376

@Protektor87 za tyle to 7245 kupi, trochę przesadziłeś z tą ceną

Edytowano przez pawel885

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.