Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ptaszyna    125

http://allegro.pl/ci...3676380424.html ciekawa alternatywa dla c-360 ciekawe tylko dlaczego żaden polski diler nie ma ich w ofercie ;)

Ciekawe jak by to wyszło przez kup teraz, w końcu to na polskim allegro? Oferta bardzo ciekawa tylko koła trochę małe jak w ogrodniczym.

wojtas972    8

może nie mają homologacji albo nie spełniają norm unijnych czy coś innego co nie pozwoli ci go zarejestrować u nas w kraju

konrad004    7

otomoto.pl/kverneland-2006-rok-non-stop-vario-obrotowy-6-skib-zawieszany-pacomat-A294158.html co myslice valtra 180 chyba da rade

kamil496    39

Jakaś nakładka przymocowana nitami :lol:

Kojot dość że w euro to jeszcze pewnie netto ^^

Edytowano przez kamil496

tomek73    189

Kojot ten Fendt to oszuści już policja się za takich bierze. Oglądałem wczoraj w telewizji o takich. Chodzi tylko o zaliczkę, nawet notarialnie chcą.

qwerkus    0

takiego czegoś jeszcze nie widziałem :lol: :lol: :lol:

Ja bym się z tego tak nie śmiał , gość sprzedał ten sprzęt od ręki , a miał go od nowości , jak ktoś by miał podobny traktor to jestem bardzo zainteresowany. Na traktorek od doktora się spóźniłem , za daleko mieszkam a jak dzwoniłem wczoraj rano to już dwóch klientów do niego jechało , mozna się domyślać co to za kupcy - Ci co później wystawiają ceny na traktory z kosmosu

http://tablica.pl/of...html#287f60727a

Ten zetor 6340 od doktorka to chyba jedno wielkie oszustwo.

Jakby co to jak pisałeś posta to doktor o 19.00 przybił rękę i sprzedał Zetora,

wczoraj wieczorem ogłoszenie już nieaktywne

Edytowano przez qwerkus

sacrable    18

Nie napisał tak dosłownie. Rozjaśniłeś mi to jak nie wiem co. Napisał "przerobiłem sprzęgło wom na wersje od 6-tki". Ja natomiast jestem ciekaw na czym ta przeróbka polega

Thomas2135    1219

Umknęło wam chyba najciekawsze w tym ogłoszeniu. "Witam, mam do sprzedania, lub na ładną i mądrą kobietę zamienię ;) ciągnik Pronar 82 SA" .

Co do Zetora to tylko wypatrywać jak za kilka dni będzie wisiał na allegro za 50000 zł. Dla lekarza normalnie interes życia, rolnikowi nie chciał sprzedać a handlarzowi "opylił" i człowiek się dorobi. Bądź nie bądź ciągnik i tak trafi do rolnika. Nienawidzę w tym kraju pewnej rzeczy. Polska jest pełna pośredników i handlarzy, którzy dorabiają się w tym kraju na rolnikach, a sam rolnik nie ma przebicia. Nie ważne to nie temat o tym.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?