Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalc355    99

To nie jest przeróbka, już parę razy takie spotykałem po ogłoszeniach, tylko że czerwone, więc moze kolor przerobiony.

O to mu chodzi.

maniek183    8

@ Danioq202 ile mth jak to się sprawuje? Myślę o czymś takim zamiast U-1224 ile ma biegów skrzynia w takim mf i jak jest rozwiązany rewers? ze sprzęgłem czy bez?

H3ni0    24

Jakie pługi 4 skibowe obrotowe polecicie do zetora 16245 do ok 12tyś??

Edytowano przez H3ni0

seweryn20    575

Na o znając życie na tych oponach w zimie nie pojedzie. Chyba że są zalane ołowiem.

Pług też bez szału. Mocniejsze uderzenie i przetrąci takie długie ramię pod silnikiem.

Edytowano przez seweryn20

Luke16    144

To już trochę przeginka... dzisiaj miałem jego oglądać ale cena kosmos i odpuściłem ...

http://otomoto.pl/zetor-7745-turbo-A357434.html

Szczerze wolałbym dopłacić i kupić znacznie nowszego bo aż o 14 lat tego:

http://otomoto.pl/zetor-7340-A367953.html

Do kogo bym nie dzwonił to każdy tylko obiecuje co to za piękny ciągnik pojedzie się a tam złom na kołach a niekiedy cena grubo ponad 40 tysi ... A najgorzej że szukam ciągników od rolników a prawie wcale ich nie ma w 95% to handlarze ... Ostatnio jeden się nawet wydał bo podawał się jako rolnik w ogłoszeniu troszkę po naciskałem i okazało się że sprowadza jednak ...Ehh ...

Irizar    0

w opisie inna cena

Inna cena dotyczy chyba drugiej prasy:

Posiadam również prasę kostkującą Polską Z224, oczywiście również sprawna. Cena 12tys.

damo    26

CZYTAŁEŚ ZE ZROZUMIENIEM????12 tysi chce za polską kostkę....

FINN    988

a może nie pasować... w zależności jak są sterowane hamulce i sprzęgło, bo w zetorach typu euro sterowanie hamulcami i sprzęgłem jest tak samo rozwiązane jak w Zetorach majorach , np 7211...

bodzioman18    21

jeżeli chodzi o jakość tej kabiny do c-360, kabina od naglaka bije ją na głowe, np jakość malowania, spasowanie elementów

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.