Skocz do zawartości

Polecane posty

romek6340    203

@MarcinO10 ten NH opony ma łyse... Dużo by dokładać trzeba :D

Edytowano przez romek6340

g2osc    25

na 6 ha to lepiej już wynająć kogoś a nie kupować złom z lat 60-tych

Wiem ale mi po prostu zależy na czasie i wiesz o jakości usług to nawet nie mówić a o cenach to już wcale

bocecek087    14

do usług jakie możesz mieć zastrzeżenia jedyne cena ale jeśli ci nie odpowiada to idziesz do innego a ze zależy ci na czasie to na pewno nie jest żaden argument bo nawet bizon na usłudze szybciej ci wykosi niż taki zabytek

bayu86    13

Koledze chodziło nie o sam czas pracy, ale o to, że mając swoje wyjeżdża w pole wtedy kiedy m pasuje, nie musi czekać na usługodawce czasem po kilka dni. Tyle, że miejsce zabytków jest w muzeum. Wyjedziesz takim wehikułem zacznie się psuć to się tak utrujesz i wykosztujesz, że się szybko odechce eksperymentów. Kupno takiego sprzętu to szukanie sobie dodatkowych problemów.

Sadek    446

@Thomas, jak szukasz cześci to nie do wieczorka tylko w Brzozwie za Bartołdami, tam jest spoko gościu i idzie się z nim dogadać, brałem skrzynie od niego do zetora, rozrusznik, i na prawdę idzie się z nim dogadać, tylko wiadomo, jak masz kasę w ręku to wtedy jest inna gadka... A ostanio znalazłem nowe miejsce z częściami pod Ciechanowem na trasie w stronę Mławy :D A wieczorek się ceni dla tego, że handluje z Litwinami , jak ostatnio byłem u niego to ładowali jeden samochód gratów...

tu masz link do nich :

http://allegro.pl/ze...3594141560.html

polecam ich nie cenią się i idzie się z nimi dogadac...

Widzę że kolega obija się w moich stronach, gdzie pod Ciechanowem ?

@ Finn w Brzozowie byłem już ze dwa razy, ale wracałem z niczym, bo nie mieli tego co chciałem. Nie wiem z kim Ty gadałeś, bo ja zawsze trafiałem na młodego "łepka". Ceny na niektórych aukcjach w przeszłości nie zachęcały do przyjazdu. Wspomniane koło u nich kosztowało na aukcji 800zł i nawet go nie mają na stanie a nowe 1200zł. Jaki sens w tym, aby kupować używkę? Tu są pod innym adresem w allegro. http://allegro.pl/li...?us_id=16060669

Fakt "Figiel" się ceni ale jak pisze @Finn można się dogadać.

tomek73    186

Kolega ma podobnego NH parę lat i sobie zadowolony, Z przodu maski nad chłodnicą to ma korek wlewu paliwa, nie wody.

FINN    988

@sadek, okolice Pniewa dokładnie nie pamiętam w jakiej to wiosce... ;)

@Thomas, dla tego nie kupuje przez allegro tylko jade osobiście, pogada się o tym o tamtym i pare groszy zejdzie w duł... ja od niego kuppiłem skrzynie do zetora 7211 , to zagadałem z nim to jeszcze oleju z tej skrzyni wziełem , bo był jeszcze dobry, obciązniki do 4011 w felgi , przednią felgę do 4011 , a to wszystko w cenie skrzyni do zetora ;) a skrzynia chodzi idealnie...

bayu86    13

Chętnie bym też jechał osobiście ale niestety dużo to za daleko. A przez telefon walą ceny zaporowe

pawel885    376

Sampo to sampo, kupisz starego już za 10- 15tys, a to jest bizon sampo. Osobiście wolał bym oryginał, tak jak starszego masseya zamiast nowszego ursusa 4514

Kasta    7

Tylko Szkoda , że nie ma do niego Numeru Telefonu ...

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.