Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukas0997    0

Opony do wymiany przede wszystkim tylne

Uboga wersja wyposażenia

niema 1 szyby w drzwiach

i może nie mieć pneumatyki

Nie cytuj poprzedniego posta!

"Przede wszystkim", "tylne"

Edytowano przez danielhaker

lukas0997    0

Dla mnie cena jest za taki stan ok tylko te ciągniki za bardzo popularne nie są

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

H3ni0    24

Tego pierwszego widziałem osobiście sami mieliśmy go kupować. Opony popękane ale jeszcze trochę by pojeździł,silnik chodził ok, ogólnie nie był zły. Od tego handlarza kupiliśmy właśnie 16245.

zetorki12    1938

Moim skromnym zdaniem ten zetorek trochę drogi ,opony z tyłu zjechane.Za taką kasę to znajdziesz z przodkiem .

pawel885    376

Koledzy co powiecie o tym zetorku - http://otomoto.pl/ze...20-A360123.html - tak na pierwszy rzut oka. I jeszcze jedno pytanie, ile kosztował taki nowy zetor 3320?

Podejrzewam że sporo mniej dał w 2002 za nowego niż teraz chce, w 2006-2007 nowy kosztował 60-70tys , takie rzeczy tylko w Polsce :) ale u nas pełno fanatyków

panczo1922    68

z całym szacunkiem do tych ciągników, ale dawać ponad 20tys za ursusa 360 to już jest przesada...

wstrzymaj się trochę, dołóż kasy i kup coś większego, może nawet zachodniego...

zobaczysz jak wtedy praca na polu wygląda....

wojtas972    8

kolego tylko ze mi nie jest potrzebny większy tylko akurat taki ewentualnie ferdek ale to trzeba dac kilka tys więcej

a co do zachodnich sprzetow to za jakiegoś wynalazka z 70 roku to ja dziekuje nie zamierzam czekac miesiąc na jaksa glupia czesc jak bd trzeba w polu robic

razor275    279

kolego tylko ze mi nie jest potrzebny większy tylko akurat taki ewentualnie ferdek ale to trzeba dac kilka tys więcej

a co do zachodnich sprzetow to za jakiegoś wynalazka z 70 roku to ja dziekuje nie zamierzam czekac miesiąc na jaksa glupia czesc jak bd trzeba w polu robic

Mamy XXIw. także prawie wszystkie części są ogólnie dostępne.

Sory ale bulić taką kasę za 60 to jakaś masakra, przecież jak już nie chcesz nic zachodniego za tą kase spokojnie możesz kupić ładnego zetorka 5011 albo okazyjnie 5211 nie ma porównania do złoma w którym można ogłuchnąć i złapać jakąś infekcję wskutek przewiania, bo takie tam są dziury w kabinie :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.