Skocz do zawartości

Polecane posty

andrejus    157

Trochę macie rację że każdy chwali swoje, bo jak mógłbym nie chwalić swojego renault gdy wcześniej jeździłem starą 1224 w ktorej poziom halasu w kabinie przewyższał dzwięk startującego myśliwca F-16. Owszem mógłbym chwalić nowego MF-a którym pracowałem chwilę ale to nie budżet na moją kieszeń więc nawet o nim nie myślę.

Co do drogich wałów, wałków : gdy my kupiliśmy renatę po kilku godzinach pracy w pługu okazało się że jest potrzebny remont, między innymi ucierpiał wałek rozrządu - jedna z krzywek była uszkodzona. Daliśmy fdo regenaracji firmie która zajmuje się tylko takim czymś i chodzi do tej pory , już drugi sezon koszt 500 zł.

Wcześniej ojciec pracował w kółku rolniczym tylko na polskich sprzętach, od 30 lat na swoim gospodarstwie równiez tylko ursus i bizon, gdy teraz go zapytałem czy wrócił by do polskich maszyn zaśmiał się tylko i powiedział że nigdy więcej. Niektórzy się śmieją z naszego kombajnu że to fortszrot ale dzięki niemu ( fortschritt e-514 ) skończyliśmy żniwa przed deszczami, a nieszczęsnym bizonem jeszcze byśmy "siedzieli" w życie

dudas83    6

Witam rozgladam sie za ciagnikiem i trafiłem na to ogłoszenie http://tablica.pl/oferta/ciagnik-massey-ferguson-4270-z-2003r-ID3hpij.html#dc8d9a836a od własciciela dowiedziałem sie że były wymieniane tarczki w rewersie, pompa chydrauliczna i tuleja na podnośniku bo miał ryse i słabo podnosił, pracuje on na 70 hektarowym gospodarstwie ale nie wiem czy jest to traktor najmocniejszy w ich posiadaniu i do tzw.czarnej roboty, może zna ktos ten traktor i może doradzic co do tego modelu.

johenek    3

jajonasz

ja sprzedałem w piątek podobny tylko 4 skibowy z pokrzywioną rama za 1000zł, więc jak nie jest pokrzywiony to cena nie jest zła :)

Sadek    446

Jeżeli jego stan techniczny jest taki jak zdjęcia i opis i to wszystko jest sprawne to wart.

Transporter    164

Wizualnie ładniejsze widywało się w tych pieniądzach,no ale co siedzi w środku to nigdy nie wiadomo.

Edytowano przez Transporter

Sadek    446

Sprzedający pisze że "silnik od c360 z odciętymi dwoma tłokami nic nie wycieka" przecięli blok od C-360 na pół i zrobili dwa silniki 2-cylindrowe. :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.