Skocz do zawartości

Polecane posty

piotr119    48

eee

ale napisal 'po glownej odbudowie' wiec pewnie po remoncie zrobil 350mtg.

zacytuje jego treść zamieszczoną w ogłoszeniu "Przebieg 350 mtg od nowości" więc to raczej jest różnica po remoncie a od nowości ;)

Danioq202    14

tam kolo Siedlec jest pełno komisów to możesz pojeździć i popatrzeć...

Ale mi chodzi o ten ciągnik konkretnie czy warto jechać oglądać tego case ?? Czy ten przebieg jest wiarygodny ??

tomek0889    1

nie widziałem go to nie wiem, ale z własnego doświadczenia wiem ze nie opłaca się jeździć specjalnie oglądać jeden ciągnik, bo zdjęcia a stan na żywo to jest różnica... rozejrzyj się tam w okolicy na pewno więcej znajdziesz takich w tej cenie...

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Danioq202 Jest sens jechać, duży wybór traktorów dokładnie mają trzy placówki z traktorami. Nawet jak w niedziele przyjedziesz to ci otworzą bo dla nich liczy się klient. Sam nabyłem od nich MF 6180 i jestem zadowolony, moge u nich wymienić traktor na inny i dostałem 2mies. gwarancji :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tyle pieniędzy, za swoją zapłaciłem 100 euro i przez całe 4 lata zero problemów...

malopolanin64    392

Chyba za lode za te 100 euro! te Mexy są bardzo dobre i wydajne :) lekko ida i szybko koszą bez zapychać i co najważniejsze pracują pod jednostajnym obciążeniem a nie porywami jak więskszosc starych sieczkarnń

Luke16    144

MajsterMarian sąsiad ma takową na sprzedaż :) Szczerze za pół tej ceny: http://tablica.pl/oferta/sprzedam-sieczkarnie-jednorzedowa-do-kukurydzy-ID3gWI9.html#2f5ef8b76a

Nie używa już jej z dobre 4 lata a kosił chyba raptem 2 sezony ... :D Teraz ququ kosi sieczkarnią z resztą jak u nas cała wioska bo każdy woli zrobić w jeden dzień wszystko ...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chyba za lode za te 100 euro! te Mexy są bardzo dobre i wydajne :) lekko ida i szybko koszą bez zapychać i co najważniejsze pracują pod jednostajnym obciążeniem a nie porywami jak więskszosc starych sieczkarnń

Jeśli chcesz wiedzieć to jest to Fella, z częściami nie ma problemów, na wydajność nie narzekam, a ładna markowa nazwa mi niepotrzebna :)

Warto kupic rure wysypu do bizona uzywana za 600zł ? Jak by ktos miał ta rure to by mogł mi napisac jaka jest dluga?

Wracam do pytania , warto kupic ta sieczkarnie? I jaka długa jest rura wysypu od bizona , jak ktos by mogł sprawdzic lub napisac byl bym wdzieczny :)

mi3p    3

Ale mi chodzi o ten ciągnik konkretnie czy warto jechać oglądać tego case ?? Czy ten przebieg jest wiarygodny ??

Jak chcesz to jedź i oglądaj ja mieszkam prawie po sąsiedzku tego komisu i mają też drugą baze w Dziewulach więc moge powiedzieć że maszynki mają ładne i zadbane.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.