Skocz do zawartości

Polecane posty

H3ni0    24

Ja bym nigdy nic nie kupił od tego gościa za dobrego zdania o nim nikt nie ma. On maszyny kupuje od ludzi za grosze bo są rozwalone a później remontuje i chce za nie taką kasę że nie warto, a poza tym to na pewno nie będą długo służyć nowemu nabywcy.

Wszystko zależy od tego w jakim stanie ją kupił niektóre mogą mieć zdrowe silniki a niektórym może tylko pierścienie założyć żeby ciśnienie trzymał i to może być jego cały remont.

konteno    1063

Byłem zainteresowany też 7340 ale niestety już go sprzedał wtedy ale w tym to silnik świetnie pracował a nie wiem co z innymi. Wszystko zależy od tego co ciągnik robił zanim do niego trafił. Tylko nie potrzebnie zrobiliśmy 800km, daleko szukaliśmy a kupiliśmy ciągnik 50 km od domu.

No też bym tak chciał blisko trafić na dobry traktor (jak ślepej kurze ziarnko) ale nigdzie na podlasiu nie mogę znaleźć 5340 a dalsze wycieczki nie za bardzo wchodzą w rachubę (mój ojciec to straszny sknera i wciąż wierzy że spadnie mu gdzieś pod nos gwiazdka z nieba , już raz wkopał się z 7340 bo z własnej niewiedzy kupił dorzniętego w turze i później żałował więc co do czego przestał się interesować (nawet jak się pojawią jakieś oferty to nie zdąży wytrzeźwieć by zorganizować transport i odwiedzić sprzedającego) i dalej żyłuje w błocie starego 5211 w pługu trójce i kultywatorze 2,7m). Ja za to od czasu do czasu przeglądam ogłoszenia w internecie i też nie ma co upatrzeć.

Renault85-15TX    167

Wszystko zależy od tego w jakim stanie ją kupił niektóre mogą mieć zdrowe silniki a niektórym może tylko pierścienie założyć żeby ciśnienie trzymał i to może być jego cały remont.

Ten gość tylko robi wygląd wizualny i nic więcej, kto miał styczność z tym handlarzem to może nawet potwierdzić że jego maszyny mają tylko wygląd bo są odmalowane ale tak naprawdę nadają się tylko na złom.

H3ni0    24

No też bym tak chciał blisko trafić na dobry traktor (jak ślepej kurze ziarnko) ale nigdzie na podlasiu nie mogę znaleźć 5340 a dalsze wycieczki nie za bardzo wchodzą w rachubę (mój ojciec to straszny sknera i wciąż wierzy że spadnie mu gdzieś pod nos gwiazdka z nieba , już raz wkopał się z 7340 bo z własnej niewiedzy kupił dorzniętego w turze i później żałował więc co do czego przestał się interesować (nawet jak się pojawią jakieś oferty to nie zdąży wytrzeźwieć by zorganizować transport i odwiedzić sprzedającego) i dalej żyłuje w błocie starego 5211 w pługu trójce i kultywatorze 2,7m). Ja za to od czasu do czasu przeglądam ogłoszenia w internecie i też nie ma co upatrzeć.

Tylko najpierw chciałem coś ok 100km a nie 160km ale że znalazł się 160 w niezłym stanie to czemu nie.

Luke16    144

paul7 a czy C-360 kiedykolwiek oryginalnie z napędem wychodziła?? Nie...

seweryn20    575

Ten napęd na bank nie jest oryginałem. Kombinowany drążek kierowniczy pod totalnie nienaturalnym kątem, felgo samochodowe na pierścienie jakich nie stosuje się w ciągnikach bo opony maja miękkie, wewnątrz widać osłonę bębna hamulcowego.

Osobiście nie słyszałem o 60-kach z oryginalnym napędem ale może...........

Transporter    164

c360 były z napędem a o ile się nie mylę to kilka sztuk poszło do Watykanu

Do Watykanu? :D Po co wysyłać ciągniki do państwa,które ma tylko 44 ha powierzchni :o ?

paul7    0

W końcu jest tak w tym ursusie możliwość założenia napędu.

master20002    151

Kiedyś URSUS prowadził prace nad modelem na gaz, chyba 4512 i nawet im to wyszło tylko niegdy nie wprowadziligo do produkcji bo zaczął upadać...

kris14    259

To co oferują dzisiaj to instalacja do spalania LPG razem z ON, a Ursus opracował ciągnik który pracował na samym LPG.

Tak, to był model 4512, chociaż jeszcze wcześniej nad takim ciągnikiem pracował IBMER, w Poznaniu na Strzeszynie w 'starym' IMBER'ze można zobaczyć C-360 z taką instalacją.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.