Skocz do zawartości

Polecane posty

wojtas972    8

ludzie chyba nie wiedzą co to znaczy w oryginale ;[

Edytowano przez wojtas972

H3ni0    24

Byłem zainteresowany też 7340 ale niestety już go sprzedał wtedy ale w tym to silnik świetnie pracował a nie wiem co z innymi. Wszystko zależy od tego co ciągnik robił zanim do niego trafił. Tylko nie potrzebnie zrobiliśmy 800km, daleko szukaliśmy a kupiliśmy ciągnik 50 km od domu.

Kuba1212    13

Jakbyś urwał z 100- 200 zł to by może było warto- 60/4/3 brzmi ładnie, ale czy to jest zgrane- nie wiem.

Jak masz możliwość to pojedź, przejedź się ale dłużej ( z doświadczenia wiem że lubią tłoki puchnąć, więc przyjrzyj się temu), jak i podpasuje to możesz brać.

Przestrzegam cię również- zobacz wał, spytaj się jakiej firmy i ile na nim przejechał. Brachol ma sima o podobnych parametrach i wał już trzeci jest, na szczęście już jest z nim w miarę dobrze.

Sadek    446

Szkoda że nie ma zdjęcia tyły (widocznie nieciekawie wygląda).

Wizualnie OK, tylko ta przeróbka na 60, mogą być problemy z częściami bo z tego co wiem to tam się kanały podpiłowuje

I czy ta zmiana z 51 na 60 wnosi dużo do mocy ? Bo mam S51 tylko tylne amortyzatory od MZ i nie mogę powiedzieć złego słowa.

A tu ciekawy opis NIE ODPALA - nie znam się - zawsze kupując coś jeżeli jest taki opis trzeba liczyć się z dużą dokładką : http://allegro.pl/simson-s51-dla-kolekcjonera-dokumenty-i3382563261.html

gucik131    7

to źle wiesz cylinder 60 wchodzi bez kombinacji, natomiast 70 trzeba modzić z karterami

Sadek    446

to źle wiesz cylinder 60 wchodzi bez kombinacji, natomiast 70 trzeba modzić z karterami

Sprzedający napisał : "dorobione kanały".

gospodarz97    109

O tym z ogłoszenia czy o tej serii kombajnów ?

Tym z ogłoszenia nie zawracałbym sobie głowy, widać że odmalowany, odpicowany byle go sprzedać, a nie wiadomo jak wyglądał przed malowaniem i co w swoim życiu ,,przeszedł'' :)

Edytowano przez gospodarz97

Junkers    42

@Izydor link nie dziala, a chetnie bym zobaczyl.

Edytowano przez Junkers

Renault85-15TX    167

Oglądałeś tylko tego? Nie wiesz jak z innymi zetorami (mniejszymi) stoi ten gościu (praca silnika,skrzynia,przedni most)?

Ja bym nigdy nic nie kupił od tego gościa za dobrego zdania o nim nikt nie ma. On maszyny kupuje od ludzi za grosze bo są rozwalone a później remontuje i chce za nie taką kasę że nie warto, a poza tym to na pewno nie będą długo służyć nowemu nabywcy.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.