Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
czesio200    1073

ten 1224 wygląda jakby wczoraj opuścił fabryke :o naprawde wielki szacun za tak profesjonalne odnowienie sprzętu ;)

tomek73    189

Za te 1224 to trzeba idjote poszukać żeby kupił.80 tyś za 86 rok.Za te pieniądze kupuję się coś porządnego z 2000 roku z porządna skrzynią.A do sprężarki to się zakłada rurkę a nie węża.Pewnie remont wyniósł go 80 tyś i chce te pieniądze odzyskać.

Co do remontu to fakt pełny profesjonalizm.

hubertuss    492

Jeśli ktoś uwierzy że faktycznie tyle części jest nowych przecież to jest handlarz on tego dla siebie do pracy nie robił tylko aby za bramę wyjechało i wyglądało. Jak dla mnie w ogłoszeniu powinno byc napisane szukam jelenia.

adamlupus    2

Chyba, że daje faktury na wykonane naprawy ;) ...ale i tak, to szukanie jak @hubertuss powiedział "jelenia"

czesio200    1073

moim zdaniem on włożył to co napisał.. i nie uważam sie za jelenia ;) przynajmniej optycznie wygląda to na profesjonalną robote i nie wierze że w środku :pokleił coś" handlarz pasjonat może.. :o

hubertuss    492

Faktury to można załatwić, papier wszystko wytrzyma jak ktoś chce to niech wierzy. Za tą kase jak juz ktos napisał można kupić o wiele młodszy i lepszy zachodni. Nie wiem czy ciągniki 25 letnie to też zabytki jak samochody, jeśli tak to gość po nowym roku mógł by go sprzedać do skansenu wsi polskiej w ciechanowcu to niedaleko łomży. Nie wiem jednak czy tam też by go za tyle kupili heheh.

adamlupus    2

@hubertuss z fakturami masz rację...taki piękny dziś dzień, że zapomniałem wziąć pod uwagę ludzką mentalność.

jankes91    0

Faktury to można załatwić, papier wszystko wytrzyma jak ktoś chce to niech wierzy. Za tą kase jak juz ktos napisał można kupić o wiele młodszy i lepszy zachodni. Nie wiem czy ciągniki 25 letnie to też zabytki jak samochody, jeśli tak to gość po nowym roku mógł by go sprzedać do skansenu wsi polskiej w ciechanowcu to niedaleko łomży. Nie wiem jednak czy tam też by go za tyle kupili heheh.

Tylko jak by nie unijne pieniążki to jeszcze byście pocinali na tych starych 25 letnich ciągnikach i sie cieszyli.I nie uważam zeby stary ursus był wiele gorszy od jakiegoś zachodniego(no chyba że pod względem komfortu pracy).Fakt 80tys to dużo ale 50-60tys jest wart.

zetorek1607    1

nawet za taką cenę nie chciałbym tego ciągnika, chyba że go kupić i od razu sprzedać to tak, ale mieć go dla siebie to nigdy w życiu :lol:

czesio200    1073

no paczcie śmieją sie z poczciwego 1224 a jeszcze pare lat temu to był "rarytas" a o jelonkach nikt nie słyszał jak zobaczyli w telewizji to tato patrz jaki śmieszny zielony ciągnik))) :lol: a teraz wielce sie zachwycają zachodem ;) dokładnie jak kolega wyżej żeby nie unijne pieniążki to byście robili remonty w swoich 80 i 60 i jeżdzili dalej//

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?