Skocz do zawartości

Polecane posty

szymon09875    95

soltys48 no na Hassera trzeba uważać my kupiliśmy od tego starego zwolnice do c 360 nawet w dobrej cenie i nawet hamulce sprawne były tylko że ten stary jest jeszcze do dogadania ale ten młody co link do aukcji podałeś to na niego trzeba uważać

Edytowano przez szymon09875

Luke16    144

H3ni0 tego gościa dobrze znam :D :D Handlarzyna :D u niego podobnie jak u większości przebiegi kręcone... I prawie wszystko malowane...

wlkpmder    6

Panowie przejęzyczenie miała być prasa (chodź w moim rejonie mówią presa ;)) więcej informacji na ten temat u użytkowniczki emilia91

Sadek    446

Nie jestem pewien ale czy to nie zawór od klaksonu pneumatycznego.

maly00    6

to zdecydowanie przerobione hamulce moze chodzil po jakis gorach....

Tanco96    10

Podkarpackie. Czyli hamulce są całkiem realne bo ukształtowanie terenu to raczej górzyste :P

pawel885    376

Na trzecim zdjęciu widać siłownik przy osi ale reszta jest osłonięta więc nie widać "patentu". Pewnie ma założoną sprężarkę jak w autosanie i co parę sekund psiuka z butli :)

Tanco96    10

Ale ciekawe jak te hamulce się sprawdzają i gdzie machnęli sprężarkę jeśli to hamulce pneumatyczne (takie jak w autosanie).

pawel885    376

Między rozrządem a pompą wtryskową siedzi oryginalnie sprężarka . Ja jak bym miał się bawić w takie przeróbki to bym zrobił hydrauliczne - ciśnienie cały czas dostępne jest z hydrauliki przecież a tak to sprężarka trochę kucy zabiera

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niuniek, ten Bizonek ładny jest, ciekawe jak mechanicznie. Jednak wolał bym na twoim miejscu coś zachodniego.

Niuniek1996    9

Szukamy czegoś do 30 tyś :) Za tą cenę nie kupie nic porządnego z zachodnich kombajnów, a chociaż jak są np Claas mercator, protector to same trupy które przeszły więcej niż nasze Polskie Bizony :D

Te zachodnie to głównie same dziwolągi...

TOMEK_11    2

Szukamy czegoś do 30 tyś :) Za tą cenę nie kupie nic porządnego z zachodnich kombajnów, a chociaż jak są np Claas mercator, protector to same trupy które przeszły więcej niż nasze Polskie Bizony :D

Te zachodnie to głównie same dziwolągi...

za tą cenę nie kupisz nic porządnego

andrejus    157

Oj niestey nie :) Ja z ojcem jeździłem prawie 5 miesięcy za kombajnem a budżet był do 55 tyś . Gdy się trafił jakiś claas lub jd to same przerdzewiałe trupy. Fortschritty głownie występują z silnikiem ify. Gdy posłuchałem jak to chodzi nie chciałem już oglądać reszty kombajnu. Ale w końcu trafił się forszaj z silnikiem perkinsa bodajże 140 KM heder 4.2m do kapitalnego remontu. Paski łożyska,klepisko, cepy , linki, elektryka. W sumie od listopada jak zaczeliśmy remont tak trwał do kwietnia. Koszt remontu wyniósł połowę wartości kombajnu.

Więc albo kupisz taniej i sam naprawiaj albo wyłóż około 70 tyś na coś świeższego niż bizon 56

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.