Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
binek    264

@ralf4610 jaką masz Gallignani stało czy zmiennokomorową i co zwijasz? Taka spinka nie łamie się poprzez ciągłe przetaczanie się po walcach? i jak często zdarzają ci się awarie spowodowane poprzez te spinki? Sory że tyle pytań, ale na dniach będę wymieniał wszystkie zakucia i wybór padł w 99% na Aligatory, aż tu nagle dzisiaj natrafiłem przypadkiem na ten rodzaj spinek.

daronie    2

Wczoraj kupiłem prasę Welger rp 150 stało komorowa i w niej są tylko takie spinki na blachy i wszystko wygląda dobrze a lata swoje ma...

Ciekawe tylko jak się będzie u mnie spisywała..

been    2

Cala prawda o przebiegach kombajnów z zachodu :wacko: http://allegro.pl/ko...3343728964.html

jak można nabić tyle mtg, trzeba by było jezdźić 9 godz. dziennie przez dwa miesiące rocznie, a tyle żniwa nie trwają, nawet w Hiszpanii, tylko nie wiem czy oni nie koszą dwa razy do roku, bo maja dwa razy dłuzszy czas wegetacji niz u nas

romek6340    203

Tylko te twoje 9 h to by była pierwsza zmiana dopiero :D Do tego doliczyć kukurydze i żniwa rzepakowe i godziny lecą.

rafal4610    54

@ralf4610 jaką masz Gallignani stało czy zmiennokomorową i co zwijasz? Taka spinka nie łamie się poprzez ciągłe przetaczanie się po walcach? i jak często zdarzają ci się awarie spowodowane poprzez te spinki? Sory że tyle pytań, ale na dniach będę wymieniał wszystkie zakucia i wybór padł w 99% na Aligatory, aż tu nagle dzisiaj natrafiłem przypadkiem na ten rodzaj spinek.

Gallignani RB 22 stało komorowa 120x120. Pasy dosyć dobrze wytrzymują na tych spinach. Np. kupiłem nowy pas na dół, założyłem z taką spinką i 1200 bel minęło, a po pasie nic nie widać. Zwijam siano, słome i od zeszłego roku sianokiszonke :D

bratrolnika    1864

chyba ja zamowie...

gdyby kasy starczyło i nie było innych wydatków to pewnie i my bylibyśmy nią zainteresowani

razor275    279

U nas na południu takie wozy z pneumatyką są dość popularne ale z tymi 8t to trochę go fantazja poniosła :)

ptaszyna    125

@been 9 godz. to Ty kosisz a w Hiszpani inny klimat to może koszą 12- 16 godz. na dobę do tego dolicz z miesiac w qq to jest jak najbardziej realne i bez oszustw. Zobacz drugie ich ogłoszenie jak wygląda Lexion a u nas Dominatory z lat osiemdziesiątych i maja po 3,5-4,5 tys. mth. :D :D :D

Edytowano przez ptaszyna

wlkpmder    6

1984 rok i 814mth chyba stał i patrzyli na niego albo nikt nim tam nie chciał pracować.

te przebiegi z lekka naciągane

Luke16    144

bartas19 czemu uważasz że pogrzało ?? Oprócz 912 ceny są jak najbardziej normalne ....

andrejus    157

Akurat dziś tam przejeżdżałem, obok tego komisu. Same starocia odmalowane olejną farbą.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.