Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor6011    1

nie wiadomo o co tu chodzi

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez KRISTOFORn

Marcin349    26

Rzadki nie rzadki ale ciężko w ogóle spotkać w Polsce ciągnik 250KM a do tego używany mf to już naprawdę rzadkość.

Gomez01    1

Wyglada dość godnie bardzo udane ciągniki te case miałem kilka lat temu troszke mocniejszą wersje super pod wzgledem dynamiki i spalania tylko sprawdx skrzynie bo trafiaja sie takie ze max 24km/h .

Luke16    144

Jak bez przedniego to stanowczo za drogi :D Dla mnie nie warty więcej niż 22 tys zł

dlamnie jest on jeszcze mniej warty dodam wiecej praktycznie nie potrzebny ale kupic coś musze

beda z tym modelem jakieś problemy?? ciekawe czy jest szybka skrzynia i jaki ma podnośnik

Luke16    144

Ja bym w używane Case nie radził się pchać ... Wolałbym MFa albo Zetora... Ostatecznie jakąś Renówkę...

andrejus    157

Odmalowany, błyszczy się jak psu ja... Jak tylko widze tak pomalowany ciągnik to moje zainteresowanie nim spada do zera.

Moim zdaniem jeśli coś jest dobre nie trzeba tego upiększać, chyba że klient jest idiotą i kupuje gówno w pięknym opakowaniu... :)

blisko domu wiec podjade gosciu prowadzi mały handelek ciagnikami i na wzór komisów picuje ciagniki

rozgladam sie i nic sensownego znalezc nie moge jest w okolicy jeszcze 7211 i w ostatecznosci chyba nie bede miał wyjscia

case-jxu-95    0

Michał o 912 od pierwszego właściciela nie wchodzi w grę znajomy ma do sprzedania a znajdziesz traktor na tablicy zaznacz zduńska wola pstrokonie pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.