Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tedizetor56    94

za 1100 zł brutto to można kupić nowy 11kw. Podziel cenę na 2 to może ktoś kupi.

podaj namiary to chętnie kupie za tą cene!

pawel885    376

Szkoda nerwów na takie okazje, nie podali nawet wagi ani cyklu pracy. Ja bym bez zastanowienia wolał kupic używkie starszej daty

lukaczmarek    265

Jakbyś przeczytał dokładnie aukcje to byś widział opis który mówi że dokładne dane można odszukać na stronie producenta.

pawel885    376

Jak byś uważnie przeczytał aukcję to byś widział że ta firma nie jest producentem tylko dystrybutorem tych silników i właśnie o to mi chodzi - co to za silniki wogóle? Dokładam 400zł i mam nowy silnik np Siemensa tej mocy więc warto ryzykować?

lukaczmarek    265

Jak byś uważnie przeczytał aukcję to byś widział że ta firma nie jest producentem tylko dystrybutorem tych silników i właśnie o to mi chodzi - co to za silniki wogóle? Dokładam 400zł i mam nowy silnik np Siemensa tej mocy więc warto ryzykować?

A jakie to ma znaczenie? Pytałeś o dane techniczne a nie producenta??

Zreszą mam taki silnik 7,5 kw w mieszadle do gnojowicy i jest ok, a siemens w śrutowniku mi się spalił więc nie zawsze znana firma jest lepsza.

tomek73    186

Powinny pasować, bo ja zakładałem przód z 40 do MF 255 i pasowały.Jest u mnie w galerii MF 255 z miękkim przodem.

razor275    279

Do tego ta badziewiasta maska, w UK pewnie siedział w krzakach porośnięty mchem.

Transporter    164

Te maski da się chyba założyć do każdego ciągnika na świecie :P Ale i tak są wstrętne :D

Sadek    446

Patrząc po schodkach to swoje przeszły, ciekawe czy reszta też tak cierpiała.

andrejus    157

Ciekawy punkt zaczepienia, po schodkach oceniasz czy kombajn jest ok?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.