Skocz do zawartości

Polecane posty

Marcin349    26

Jakoś dziwne że w mojej okolicy jest może z 20-30 pras ( no w wokół mnie z 15km) no i 2/3 są to łańcuchówki a 1/3 to walcowe ale to one są głównie w dużych gospodarstwach przy dużych ciągnikach. A po prostym to żaden problem ciągnąć te paręset kilo w tą czy w tą, ale w górach to jest różnica. Np. u nas no nie spotkasz większej platformy na bele niż np. d47 no a chodzą ciągniki od 70KM 4X4 bo inaczej to strach. A z tym szerokim podbierakiem to jest tak że zabiera może z 1,2KM no bo normalny podbierak ma z 130 a szeroki to z 50cm szerzej to tylko parę palców więcej i tyle. Człowiek z równin nie zrozumie człowieka który mieszka nawet tak jak u mnie w lekkich górach bo zakopane to nie jest. Taka prawda :) Np. u was królują maszyny dwu osiowe a u nas zawsze 1 oś, tak samo u nas nie ma bizonów tylko mf i claasy mniejsze.

Buszmen11    0

skoro u Ciebie nie ma pras pasowych, to nie znaczy że są one gorsze. mały silnik (tym bardziej 3 tłokowy) stała komora wykończy w jeden sezon. wbrew pozorom hesstonka 5650 nie jest aż taka ciężka. a ciągnik ma dużo lżej. szeroki podbieracz i siatka to już się robią koszty

soltys48    315

Sam użytkuję JD 545 i powiem jedno i chodzi lekko sąsiad prasował nią mf 255 tak ok 50 bel i wychodziły ładne...

Voo    38

Ciągnik ten sam,tylko dlaczego tak staniał po dojechaniu do polski? :huh:

H3ni0    24

wydaje mi się że tego z ebaya sprzedaje polak zobaczcie na jednym zdjeciu jest auto z naklejka PL

braciszek    6

wydaje mi się że tego z ebaya sprzedaje polak zobaczcie na jednym zdjeciu jest auto z naklejka PL

A talez od satki , telewizja "N"

wlkpmder    6

to jest ten sam ciągnik popatrz na detale pomalowane na czerwono ,następne to tablica na kabinie , halogeny, przecież widać że to ten sam tym bardziej że to ciągnik "podpicowany" śrubki na czerwono słaby gust. Po za tym fabrycznie takie nie wychodziły.

tymtus    41

Wie ktoś może, gdzie można dostać podbierak do prasy kostkującej np. simpa ?

Szukam i szukam, ale efektów brak ; <

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.