Skocz do zawartości

Polecane posty

mati00733    7

Warto,mam taki rejestrator,do tego karta 8gb.super jakosci nagran to moze nie daje,ale nieraz mozna niezle jaja nakrecic:)no i w razie wymuszenia wymuszenia pierszenstwa,masz niezbity dowod:)

renault    2

szfagier ma taką samą w stanie dobrym sprzedaje bo kupił na dwie gwiazdy ale chce tylko 3300zł

corrado    217

Podałem ją jako przykład ponieważ chciałbym poznać opinie właśnie o roztrząsarkach na 3 kołach w takim układzie. Przymierzam się do kupna i zastanawiam się między tandemem a właśnie takim układem. Nie wszyskie łąki są u mnie równe, zwłaszcza te w dzierżawie. Wiem że tandem radzi sobie o wiele lepiej niż zwykłe dwa koła. Więc jeśli ktoś mógłby wyrazić swoją opinę o trzech kołach :) był bym bardzo wdzięczny.

Edytowano przez corrado

romek6340    203

romek6340 to jest Kyllingstad

To by pasowało. Tylko ta wieżyczka i poprzeczka od niej jakieś takie "nienaturalne" się wydają...

W sumie to dokładniej powinien już być Brix z tego co znalazłam.

Edytowano przez romek6340

Cinek8541    75

http://www.agriaffai...zetor-9540.html Ciagniki bardzo wytrzymałe ale za taki stan 41 tysięcy przegiecie :)

One tak chodzą-ale za tego to też bym tyle nie dał.Sporo trzeba w niego zrobić by jako tako wyglądał.Jeżeli natomiast on tak słabo wizualnie wygląda to co jest w środku???

damianzbr    976

To jest licytacja.Cena minimalna może być ustawiona nawet na 100 tyś.

o faktycznie. a już zacząłem żałować że tak drogo dałem za HL. :P

ArekJD1177    11

Wyobrażam sobie jak wyglądał przed remontem. Maska i tłumik z c-360, wieszaki nie wiem od czego :huh:

4X4    0

One tak chodzą-ale za tego to też bym tyle nie dał.Sporo trzeba w niego zrobić by jako tako wyglądał.Jeżeli natomiast on tak słabo wizualnie wygląda to co jest w środku???

Sąsiad takiego ma. To co przeszedł ten biedny ciągnik to przebija wszystko. Skrzynie jeden z jego praowników zrobił tak ze podczas jazdy to biegi bez sprzęgła można było wrzucać. Taki model to jeden z najlepszych zetorów :D

pasiu66    17

Jak ktoś tak piszę jak ten gość w ogłoszeniu to od razu wiadomo, że to jakaś podpucha. Jak naprawa kosztuje tylko tysiąc to czemu nie naprawi? Wtedy wziął by dużo więcej.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.