Skocz do zawartości

Polecane posty

Sadek    448

Jeżeli ten kombajn ma tyle motogodzin co pisze to nie dziwne że tak wygląda.

maly00    6

dzwonilem odnosnie tego kombajnu i gosc mowi ze faktycznie ma tyle mtg i ze pierwszy wlasciciel

ja bym sie nie dziwil i wydaje mi sie ze sprzeda moze nie za taka kase

ale te 60 moze ktos dac znam z przykaldu ze gosc kupil takiego bizona za 55 tys i jak sie cieszyl

soltys48    344

5km ode mnie stał bizon 88' z dołożoną sieczkarnią(2010)i kabiną (2011) o przebiegu niecałe 800mtg, był wyceniony na 50 tys ale przez prawie rok nikt się na niego nie skusił i tej zimy cenę obniżono na 45 tys to stał tydzień(poszedł za 44 tys)

michal191    1

www.otomoto.pl/bizon-1991-A288030.html

Chyba właściciela rozum opuścił

Oglądałem ten kombajn na początku lutego. Rzeczywiscie ma tyle motogodzin. Gość ma jeszcze rekorda niebieskiego. Z tego co mówił to chodził na 30 ha bez usług. Wtedy stał na kapciu w duzym lewym kole. Był umyty ale nie wiem czy przesmarowany po myciu. Nie malowany poza wierzchiem gardzieli gdzie zaczepia się heder na takie bolce.

Co do ceny to po pobierzym obejrzeniu urwałem 2 tys. Brak sieczkarni i kabiny to duzy minus za taką cenę.

Za te pieniądze mogłem kupic mf 29xp z 90r w stanie idealnym ale niestety spóźniłem sie 2 dni.

Edytowano przez michal191

Luke16    156

Nie wiem czy i ja nie dodawałem kiedyś tego ciągniczka i ktoś komentował tego sprzedającego że zetor kupiony za marne grosze farba i mamy efekty ... mój po przepolerowaniu identycznie się błyszczał a nigdy nie był malowany ...

kotwczapce    26

naprawdę trzeba być fanem zetora żeby się w ogóle zastanawiać za te pieniądze bez przodu i z takim rocznikiem

kris14    259

Sprzedający ma więcej takich zetorków, widać że w tym się trudzi na co dzień.

Fajny by był taki zetorek jeżeli w bebechach wyglądałby tak dobrze jak na zewnątrz, a tego nie jesteśmy wstanie sprawdzić.

ArekJD1177    11

Kalinowice, bardzo dużo zetorków sprzedaje od wielu wielu lat. Dużo osób zadowolonych, przyjeżdżają z całej polski.

Stan techniczny, niema się do czego przyczepić.

Edytowano przez ArekJD1177

CZESIEK88    0

Kalinowice, bardzo dużo zetorków sprzedaje od wielu wielu lat. Dużo osób zadowolonych, przyjeżdżają z całej polski.

Stan techniczny, niema się do czego przyczepić.

a ja slyszalem (nie widzialem wiec nie recze) że łądnie to jest powierzchownie... a silniki w nich to kicha ale moze to tylko opinie ludzi podobnych do mnie co nie widzieli a slyszeli ;) aczkolwiek pracy i pieniedzy wlozone duzo

CZESIEK88    0

raczej to prawie jak bizon ;) tylko pomylilo mu sie ze kola z przodu wieksze powinny byc. ale mimo wszystko qrna ludzie łeb mają. Facet pewnie sprzedał projek Claas-owi tak jak polska sprzedala projekt Beskida pod Twingo :D :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?