Polecane posty

krzysiek550    1

Wiecie co wy wszyscy szukacie sprzetu który ma 30 lat idalnego!! hah Powiem wam tyle szukacie kawadratowych jaj! samkupiłem merkatora cena mi odpowiadała bya tańsza giełdowo wsadziłem w niego 8 tyś i chodził bezawaryjnie! poco sie zalić ze ktoś gdzieś pojechał handlarz zawsze wam wciśnie gówno... Pozdro i Powodzenia w szukaniu

Ja zrobiłem 1500 w dwa dni.

Ja nie mówię żeby od razu wymieniać wszystkie wady w ogłoszeniu bo nie o to chodzi, ale odróżnić stan szrotu od stanu bardzo dobrego. Kombajn z lat 70 wiadomo że nie będzie idealny, ale blacha zgnita tak że wchodzą 2 pięści to już raczej stan co najwyżej średni. W trakcie rozmów pytałem kilka razy o blachy, czy da się wsiąść i jechać kosić. Okazało się że tam jest z 2 miesiące roboty i fura pieniędzy żeby wogóle wyjechać na pole.

Kto oczami ten oczami. Sk**wysyństwo zawsze pozostanie tym czym jest.

Ja sprzedałem kilka sprzętów z własnego gospodarstwa, nikt nie wrócił do mnie z pretensjami za koloryzowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 razy dzwoniłem i miał być w stanie jako tako zdatnym do koszenia, okazało się że nie da się nim kosić mimo najszczerszych chęci. Skoro dla Ciebie oszukiwanie potencjalnego klienta to sposób na sprzedaż złomu (bo może jak przejedzie 400km to może i złom kupi, ) to nic tylko pogratulować. Ja nie mam takiego charakteru.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

Nikt nie powie prawdy przez telefon, dokładnego stanu technicznego nie określi się po zdjęciach. Żeby znaleść sprzęt w dobrym stanie trzeba się najeździć :-( . Maszyna sama nie przyjdzie (swój kombajn szukałem ponad rok). Z kombajnami o większej wydajności jest tym trudniej, że są to maszyny bardziej intensywnie eksploatowane. W poszukiwaniach pierwszym wyznacznikiem powinna być cena (jej wysokość)

Edytowano przez CONDOR

JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Paktofonikas ma całkowitą rację.

Wg. mnie bardzo zrozumiałe jest pisanie głupot na ogłoszeniach, ale jeśli już dzwonimy powinniśmy się dowiedzieć całkowitej prawdy i tylko prawdy, nawet takiej:

Ja ostatnio jak dzwoniłem do handlarza i zacząłem wypytywać o stan silnika i skrzyni to po kilku rzeczowych pytaniach odpowiedział-" Panie a ch.. mnie obchodzi jakiś złom " i się rozłączył. Okazało się że nawet nie odpalał go, znalazł gdzieś w krzakach w Anglii i wziął za grosze. A w opisie na allegro stan bdb itp

I można powiedzieć że to był uczciwy handlarz, oby takich jak najwięcej :lol:

 

Jeśli mówimy przez telefon że jedziemy z drugiego końca czy nawet połowy polski, a handlarz mówi że sprzęt jest ok a faktycznie nie jest nawet trochę to zasługuje pełnoprawnie na cios między oczy, a najlepiej to na policję z takim czymś, przy okazji pokazać ogłoszenie.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

3 razy dzwoniłem i miał być w stanie jako tako zdatnym do koszenia, okazało się że nie da się nim kosić mimo najszczerszych chęci. Skoro dla Ciebie oszukiwanie potencjalnego klienta to sposób na sprzedaż złomu (bo może jak przejedzie 400km to może i złom kupi, ) to nic tylko pogratulować. Ja nie mam takiego charakteru.

 

Dwa tygodnie temu z twoich rejonów kupiłem rozrzutnik, też było podobnie gość kręcił, męcił, konkretnie nie powiedział który rok mówił ok.2000-2002, zdjęcia marnej jakości robione pod wieczór jak prosiłem o dosłanie zdjęcia tabliczki to nie dało rady a miałem tam ponad 300 km miałem przyjechać sobie obejrzeć. Jakież było moje zdziwienie gdy go zobaczyłem w realu, stan idealny, 2004 rok, opony lux, wszystko sprawne (sterowanie, hydraulika, hamulce) oprócz świateł. Rozrzutnik jest już u mnie w galerii.

Morał z tego taki że nie wszyscy koloryzują na plus niektórzy wręcz odwrotnie a my musimy jeździć i szukać niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
;] Edytowano przez Eduardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESIEK88    0

http://maszynyhubala...or-A224059.html

 

kojarzy ktos dilera?? albo sam model tego ciągnika??

 

 

sam osobiście rozglądam się za jakimś ciągnikiem. nawet od jesieni wszystko przez to że handlarze strasznie kolorują. ale w łabuńkach byłem jakiś czas temu tam, dla siebie nic nie znalazłem ale ogólnie stan techniczny tych maszyn jest chyba jeden z najlepszych w okolicy. podkreślam mówie to co widziałem ja i niechce żeby ktoś się kierował moim komentarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek550    1

wiem ze wciskają kichę , ale najgorzej wkur... mnie to jak przyjeżdza handlarz , albo i nie i Ci wydziwia oferuje ci 50% ceny zawraca ci d*pe ogląda godzine i jedzie w hu,... a ty masz w d*pe godzine czy pótorej... Macie racje ze powinno się mówić co jest itp. ale jak ktoś wie po co jedzie przyjeżd i mysli ze musie uda wyrwac cos za 50% ceny heh to dlatego pisze ze większość szuka kwadratowych jajek :) a co do handlarzy to przy mnie osobiście brali ciągniki które miay po 15tys godzin a w polsce heh już 3000 godzin wymieniją tapicerkę koloryzują i bajka i ktoś się cieszy a późńiej narzeka ze częś i drogie bo się psuje , własnie we francji tylko tanie są ciągniki które mają około 20 tys godziń, 10 tyś to jest norma na starszym ciągniku, mam ofertę ciągnika 2007 r i ma 7700 godziń! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
;] Edytowano przez Eduardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New1    17

Dzięki kris14 właśnie chodzi o tego Zetora 8441 dziś byłem w tej miejsowości przejazdem a gośćiu powiedział że nie ma go i będzie za 2 h wiec już wydaje się być dziwne ;) Podziekowałem i wróciłem do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj