Skocz do zawartości

Polecane posty

Radan    28

Sama waga z przodu to już masakra. Teraz to zamiast wagi to sie TUZ daje i za te kilka tysi więcej ten ciągniczek bardziej opłacalny

sebastian84    5

ten władek w swoim życiu musiał dostać w d*pę bo cały malowany a ta cena porażka .kolega kupił takiego z 93 roku lakier od nowości mało uszkodzony a mechanika stan bdb ma go jakieś dwa lata i nie robił praktycznie nic a dał za niego osiem i pół tysiaka .

Tomek90    191

A ile może być warta ta przyczepa? Ile byście dali?

http://www.trucks.nl...17&languageid=2

za 5000e opłaciło by się ją sprowadzać?

Według mnie 5000€ to nie dużo jak na taki stan i ładowność grubo ponad 20t.

Nie widać żeby na już potrzebowała remontu nawet.

http://tablica.pl/oferta/kombajn-claas-dominator-105-okazja-do-negocjacji-ID11K3z.html#a6d5476367;r:;s:

SZROT, nie wiem co właściciel miał na myśli pisząc o stanie bardzo dobrym. Nie wiem ile przerobił, ale blachy na odrzutniku zjedzone że pięści wchodzą do środka, tak samo w podajnikach. Listwy w przenośniku pochyłym spawane, blachy spawane, wału na wytrząsaczami w ogóle nie ma, wariator od bębna lata, a heder w już całkiem mistrzostwo - cała lewa strona z napędami spawana, przerabiana czort wie jak. podłoga cała do wymiany. Ehh szkoda słów...

Ku.wa co w tych ogłoszeniach piszą to masakra. Niby bardzo dobry stan, zajeżdzasz a tam złom że masakra. Po co pieprzyć głupoty że cycuś glancuś?

pawel885    376

Ja jak coś chcę kupić to od razu pytam ile lat w Polsce pracowała maszyna, jak mówią że więcej jak 2 lata to nie zawracam sobie głowy

wlkpmder    6

Ciekawa metoda weryfikacji stanu technicznego maszyny. Jestem odmiennego zdania zawsze jeśli chce sie coś kupić trzeba pojechać i zapoznać sie ze stanem faktycznym.

Zrobiliśmy przez 2 dni 1500km, obejrzeliśmy 7 kombajnów, 6 w stanie max średnim lub słabym z opisem że stan bardzo dobry a jeden w stanie dobrym i opisem adekwatnym do stanu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.