Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cinek8541    75

Jeżeli byś się zmieścił sporo poniżej 10 no to może...bo za 20 to kupisz 7011 gdzie nie trzeba będzie robić nic no chyba,że jakieś drobnostki.Tu to opony do wymiany-to już spory koszt,wgl to góra maski nie od tego modelu,sporo elementów kabiny.Jak bebechy?...Bo co gość pisze to jedno a rzeczywistość.Silnik może mógłby być ok bo twarde w tych ciągnikach,ale patrząc po wyglądzie to szczerzę wątpię by ktoś o niego dbał i pod tym względem-jedynie na części ale nie za tą cenę.

• Like 1

stefek1991    12
http://tablica.pl/oferta/case-1690-ID2lH0r.html#096873e185;r:18;s: haha ale to tylko przykład ogólnie ceny używanych maszyn a szczególnie ciągników rolniczych są tak makabrycznie drogie że szok! sprzęt z roku na rok jest coraz starszy wieć moim zdaniem i cena powinna spadać a to na odwrót zamiast w dół to idą w górę kilka lat temu to dosłowie sprzęt używany był owiele tańszy a co teraz sie dzieje to brak słów;/ jeszcze trochę poczekać to ursusy c 330 lub 360 bedą chodziły po 50tys

MFrolnik26    94

Damianursus30 części to takiego zetora chyba nie drogie i typowe, ostatnio kolega sprzedał takiego w idealnym stanie za 17tys ale to była igła. Chodzi Ci drzwi do kabiny tak zwanego "blaszaka" przesuwane? Bo może gdzieś jeszcze mam musiałbym poszukać, chciałem całą sprzedać za 130zł ale nie było kupca i dach poszedł na złom ale coś tam jeszcze z niej zostało.

edit właśnie zobaczyłem że o inną kabinę Ci chodziło ;)

Edytowano przez MFrolnik26
  • Like 1

lemysz1    96

http://tablica.pl/of...ek-ID205iH.html

Ktos sie bardzo mocno w glowe uderzyl. :lol: Ja bym sie wstydzil z takim czyms wogole oglaszac :D

Widocznie złom w ich okolicy musi być bardzo drogi, inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć tej wygórowanej ceny, chyba że szprychy w kołach są ze złota :D :D

Edytowano przez lemysz1

Cinek8541    75

Damianursus30 części to takiego zetora chyba nie drogie i typowe

Pewnie,że typowe i większego czyt. zadnego problemu z nimi by nie było,tylko zobacz sobie że tam jest praktycznie wszystko (mówię tu tylko o stronie wizualnej)jest do zrobienia.Najdroższe opony,zero obciążników, zaczepów,elektryka,cała kabina,malowanie całości...po za tym przyjmijmy,że środki ok to i tak trzeba by powymieniać oleje w całym ciągniku i filtry(to akurat nie taki koszt). Jakby kolo chciał za niego z 8 to może..

• Like 1

bratrolnika    1863

do kolegi Sebastian84-sądzę że ten zetor ma pęknięty od mrozu cały blok, nie sądzę że komuś 17lat temu szkoda było wyłożyć parę groszy na remont silnika, taki zetor 17 lat temu to było coś, i nie kosztowało 10tys.zł

Cinek8541    75

Tak samo jest z przyczepami Wielton czy z nawozami... ;[ Wszystko by pozyskać i utrzymać rynek a na nas sobie to później odbiją.

izydor6280    464

@CZESIEK88 a mnie ciekawi jak on policzyl te mth, przeciez zachodnie ciagniki licza czas pracy w godzinach, tylko nasi i czescy producenci uzywali innej jednostki

pisal ktos o tego zetora, bo cos mi sie nie podoba, zadnego numeru tylko mail

mariuszd93    489

http://otomoto.pl/re...12-A274135.html

kusząca propozycja tylko ciekawe ile prawdy w tych mth ;)

W 23 letnim traktorze 2700 mth?????? to wychodzi trochę ponad 100 mth rocznie dziwnie mało .

Co do ceny to zauważ że jest netto ,czyli wychodzi 30tys brutto , można kupić z przednim napędem za tyle

razor275    279
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.