Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lemysz1    96

Do spawania są dobre tylko że na prąd nie dałoby się zarobić tym badziewiem.

Junkers    42
Napisano (edytowany)

Taką spawarkę u nas w szkole mają....Prawie zero czułości.....Masakra...

Co rozumiesz przez pojęcie czułość? Klejenie, zajarzenie łuku, trzymanie łuku, bo ciężko stwierdzićdisgust.gif porównując spawarki na elektrody otulone narzekać na nią nie mogęcool2.gif

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

tomek73    253

U nas za taki dawali po 1 tysiącu i na złom rozwalali.

Raz taka spawałem to nich transformatorowa się schowa. Pięknie spawa.

locke    291

Co rozumiesz przez pojęcie czułość? Klejenie, zajarzenie łuku, trzymanie łuku, bo ciężko stwierdzićdisgust.gif porównując spawarki na elektrody otulone narzekać na nią nie mogęcool2.gif

To że jak dotykasz do masy to ci nie zamknie obwodu....Tak to to dobre spawarki są przecież. :)

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

ursusc914    49

W opisie wyraźnie jest napisane:

CENA 49 zł

FILTR HYDRAULIKI RENAULT 7701015558 oryginał.....

Junkers    42

U nas za taki dawali po 1 tysiącu i na złom rozwalali.

Raz taka spawałem to nich transformatorowa się schowa. Pięknie spawa.

Na złom oddając można uzyskać 1200zł teraz, ale jak mam za tą cenę puścić coś co jest praktycznie nowe to niech lepiej postoi...

Co do spawania nawet nie ma porównania do transformatorowych, dodatkowo wirówka spawa prądem stałym co nie zawsze mają taką opcje TR-owe.

To że jak dotykasz do masy to ci nie zamknie obwodu....Tak to to dobre spawarki są przecież. :)

Tak się dzieje jak powierzchnia jest brudna i ta reguła dotyczy każdej spawarkidziadek.gif

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

wojtas972    8

oczywiscie pod elektrode powinno sie przygotowac powierzchnie czyli wyczyscic i wtedy nie ma problemu

lemysz1    96

Wygląda na niemalowany chociaż żeby to stwierdzić trzeba by to z bliska obejrzeć. Podejrzewam że niektóre elementy były malowane.

jaro1003    5
Napisano (edytowany)

chcecie mi powiedzieć że kola są tak białe przez tyle lat to chyba niemożliwe, a na silniku są czerwone smugi gdzie mu się troszkę psiknęło, więc po co pisze że tu cytuję "NIC NIE BYLO PODMALOWYWANE"

Edytowano przez jaro1003

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez miles3147
      Witam. Słyszałem kiedyś, że można zwiększyć udźwig w 4514 poprzez założenie cylindra i tłoka od 5714. Robił tak ktoś? Wyjdzie taniej, bo żeby zwiększyć siłownikami wspomagającymi udźwig o tonę, to trzeba wydać 2 tyś zł.
    • Przez baoo
      Witam... czy ktoś posiada lub wie kto może mieć podłogę ursusa 1014 itp. Bo mi trochę pogniła i szykuję sie wymiana. Chodzi mi o sam środek. Na dołączonym zdjęciu pod nr 1.

• Przez TylkoOkragly
      Witam mam taki problem a mianowicie pociągłem za bardzo dzwignia od wałka i teraz nie moge wrzucić wałka sciagłem dekiel od skrzyni biegów i jak ta listwe przestawić żeby było dobrze bo jest tak zblokowana że nie moge jej wogole ruszyć
    • Przez andrzej_ka
      Dzień dobry,
      chciałbym zrobić maskę (tylko przód) która jest taka sama lub bardzo podobna do tej którą Ursus 1234 ma fabrycznie.
      Mam blachy oraz giętarkę ale niestety do tego wszystkiego brakuje mi jej wymiarów. Mam prośbę, czy ktoś z was kto posiada taki model mógłby mi dostarczyć potrzebne informacje które zaznaczyłem na obrazku oraz dosłał kilka dodatkowych zdjęć z bliska oraz jak jest otworzona.
      Z góry bardzo dziękuje. Miłego!

• Przez KrychxU
      Witam, interesuje mnie wasza opinia na temat wałów przyłączanych do pługa.
      Mam zamiar zainwestować w packomat, pług 4 skibowy a ciągnik 1614. Na spokojnie da sobię radę.
      Tylko sęk w tym że mam większą część pól w kształcie klinów, czytałem opinie że packomat na takie pola wmiarę daje radę bo najlepszy jest ten na przedni TUZ.
      Ale nie posiadam Tuz'a, ani nie planuję zakupu to interesują mnie dwa typy wałów, packomat lub ciągany.
      "Ciągany" z tego co wyczytałem lepiej uprawia glebę , poprzez to że ma większą średnice pierścieni oraz dwa rzędy tych pierścieni, ale packomat łatwiej przetransportować.
      I tu mam dwa pytania, czy np. podczas orki gdy na torze jazdy mam przeszkodę to czy mogę złożyć, przestawić ten packomat bez żadnych konsekwencji?
      I druga kwestia, Schemat wygląda tak: Orka(1614),nawozy(30),uprawa agregatem(1614),siew(30),bronowanie(30) czy to by mi się opłaciło ?
      Co z tego schematu mógłbym wykreślić po zakupie wału, bo zaprezentowałem schemat uprawy wiosennej, pożniwna różni się tym że po orce bronuję 30.
      Liczę na pomoc 😉
      PS. Gleby mam lekkie i średnie, ale większość lekkie 3,4,5 klasa. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.