Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotruniu25    1160

Blisko tłumika...przynajmniej gaz nie zamarznie w zimie no i ...można w razie coś to herbatkę zagotować.

Może jeszcze kuchnie gazową wozi w kabinie. :D

maly00    6

http://otomoto.pl/re...14-A258820.html

ponawiam prosbe moze ktos widzial renoweczke moze cos powiedziec lub cos kupil od tego handlarza i moze cos o nim powiedziec polecic/odradzic??

bede wdzieczny

kto szpachle kladzie na odladnice?? do czego ludzie sa zdolni masakra....

Edytowano przez maly00

Gość peres100   
Gość peres100

maly00

jeszcze byl zaskoczony jak mu powiedzialem ze odkladnice sa se szpachli hehe mowil ze taki przywiozł juz z Niemiec. Z cena zszedl na 5 tys ale mu podziekowalem

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

;]

Edytowano przez Eduardo

niuniek1    56

jak myslicie wart tej kasy http://otomoto.pl\ze...711-A13018.html

Mieszkam niedaleko tego komisu, ten zetor stoi tam jakieś dobre trzy lata :o

Więc jak go nikt nie kupił przez ten okres to nie jest na pewno wart swojej ceny :)

Mają jeszcze zetora (jakąś szóstkę" na początku wystawili ją w opłakanym stanie, postała rok nikt jej nie kupił więc postanowili ją umalować :lol: :lol:lecz nic to im nie dało, przejeżdżałem tam ostatnio to jeszcze tam stał B)

Jak to mój Tata powiedział tam są sami złodzieje i chachmenty, pompę hydr do kombajnu chcieli mi sprzedać za 3000 zł jakąś starą :lol: A nowa kosztuje 2000 :huh:

Massey Ferguson 255
Ursus C-360 2x
Case 4230
Kanał youtube[--->http://www.youtube.com/user/gallendor11?feature=mhee<---]

Cinek8541    75

kto szpachle kladzie na odladnice?? do czego ludzie sa zdolni masakra....

Znajomy jak raz oglądał ciągnik to się okazało,że...obciążniki z przodu to miał ze styropianu wycięte i spray-em pomalowane także mnie to ludzka kreatywność wcale nie dziwi.

Marcin

maly00    6

nie no rozwaliles mnie tym tekstem 'obciazniki ze styropianku" ja pier.... jak mozna cos takiego stworzyc? trzema miec jakies wizje czy co....rozumiem ze samochod moze byc zaszpachlowany ze moze miec wypisane cos czego nie ma ale odkladnice ze szpachli i obciazniki ze styropianu to juz przechodzi ludzkie pojecie....

• Like 1

tomek73    261

Wujek kiedyś kupił Warszawę , przyjechał do domu, opili i jak rano wstali to zobaczyli jak mu gęsi drzwi zjadły, bo były z gipsu.

Do tej pory się z tego śmieją.

sebastian84    5

dzięki ci wielkie zaoszczędziłeś mi 145km w jedną stronę . kurde jak to polak polaka chce wydoić, jak nie morze sprzedać to nie napisze że do remontu i zejdą z ceny kilka tys

Tomasz78    728

nigdy bym na to nie wpadł

nigdy bym na to nie wpadł (obciążniki ze styropianu) haha ale dobry pic połowa sukcesu :D

Piotruniu25    1160

Wagę muszą mieć ogromną takie obciążniki. :D Ocieplony z przodu jest a to duży plus w zimie.

Edytowano przez Piotruniu25

przemol87    61

Mieszkam niedaleko tego komisu, ten zetor stoi tam jakieś dobre trzy lata :o

Więc jak go nikt nie kupił przez ten okres to nie jest na pewno wart swojej ceny :)

Mają jeszcze zetora (jakąś szóstkę" na początku wystawili ją w opłakanym stanie, postała rok nikt jej nie kupił więc postanowili ją umalować :lol: :lol:lecz nic to im nie dało, przejeżdżałemtam ostatnio to jeszcze tam stał B)

Jak to mój Tata powiedział tam są sami złodzieje i chachmenty, pompę hydr do kombajnu chcieli mi sprzedać za 3000 zł jakąś starą :lol: A nowa kosztuje 2000 :huh:

bo w zniwa tak u nich jest

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

wlkpmder    6

To prawda polak potrafi w latach 80 ojciec pojechał pod W-awe(jakiś 300km w jedna strone) obejrzeć ciągnik (ogłoszenie z gazety) na telefon klient mówił że traktor z fabryki jak nówka . Jak przyjechali na miejsce okazało sie że był jak nówka tylko zapomnieli go poskręcać tylny most pod stodołą, przodek gdzieś w krzakach jak by sie przeszło całe obejście może i by sie znalazł.Od tamtego dnia mam małą rezerwe to tego "idealny". Jak to sie mówi farba i kit będzie GIT ;)

Fajny egzemplarz :)

http://moto.allegro....2949593979.html

Edytowano przez wlkpmder

wlkpmder    6

Ten pierwszy odkładnice do wymiany i spawany na ostatniej skibie a ten drugi pewnie ma luzy na swożniach bo podkładki podłorzone to tylko ze zdjęć reszte trzeba zobaczyć w rzeczywistości moim zdaniem za tą kase nie ma rewelacji

Panowie wybaczcie ten wyrafinowany i za razem podstępny sposób kontaktu, ale innej możliwości nie ma... przejde do rzeczy :

Kolego @zbigi123 widzę, że zaglądasz do tego tematu więc pewnie to przeczytasz, proszę skontaktuj się ze mną, mam kilka pytań dotyczących Lemkena którego zakupileś, masz pełną skrzynkę i nie mogę Ci wysłać wiadomości, 10039123 moje gg, 693491655 mój numer (plus) napisz sms bądź na gg a dalej już sobie poradzimy :)

a nawiązując do tematu to prawie jak Black Beauty :)

kris14    261

Wydaje mi się że jak będzie sucho to te łapy na tych małych sprężynkach będą odskakiwać. No i do tego nie masz podcięcia ścierniska na całej szerokości.

kris14    261

Ciągnik do komunalki- kabina 5 słupkowa z jedną dużą szybą po prawej stronie ułatwiająca pracę np z kosiarką wysięgnikową.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez matek98
      Witam mam problem z ursusem c-380 z roku 2017 już z dpf. Wyskoczył mi błąd 3719 może ktoś miał z tym doczynienia. Mam też pytanie jakie macie obroty na postoju bez gazu bo u mnie wynoszą prawie 1000 obrotów i z serwisu sie upierają ze takie muszą być, sasiad ma ft 675 i ma duzo nizsze obroty a praktycznie taki sam silnik 
    • Przez Veq9
      Witam wszystkich serdecznie,

Chciałbym się dowiedzieć jak 4 biegowa SZYBKA skrzynia spisuje się w pracach polowych. Ciągnik miałby wykonywać orkę, gruberowanie, bronowanie, sianie. Aktualnie miał zamontowaną 3 biegowa i brakowało biegów głównie pod brony i siane a przy obrotach 1800 na 1ii jechał prędkością 9km/h, 3 i wynosi 7km/h. Chciałbym wiec zamontować 4-biegowa szybka skrzynie, gdyż potrzebuje biegów poniżej 10km/h i powyżej co umożliwi mi 4i(połowa), stad tez moje zainteresowanie owa skrzynia.
      Mam wiec kilka pytań do was drogich użytkowników i prośbę by nie wysłać postów jeżeli nie macie w 100% pojęcia, interesują mnie czyste fakty, gdyż na ich podstawie zapadnie decyzja.
      A mianowicie:
      —> jakie sa mniej więcej prędkości na 4biegowej szybkiej skrzyni koła 38r chodzi o 3polowa, 4polowa, 1szosowa, 2szosowq
      —> czy wszystkie biegi 1,2,3 ( oprócz 4) są takie same jak jak w zwykłej wolnej szkrzuni biegów czy tez są duzi szybsze 
      —> czy można zamontować synchronizator do skrzyni 4 biegowej nie synchronizowanej która nie posiada owego synchronizatora np od 3 biegowej, lub nowo kupionej
      —> Ursus ten posiada sprzęgło hydrauliczne czy możliwe jest wiec wymontowanie całego osprzętu, który już posiadam do sprzęgła hydraulicznego, i przerobienie skrzyni która była na pedałach zwykłych ( nie na hydraulice, tak jak w ursusie 1614) 
      —> czy po prostu zamontować skrzynie 4 biegowa wolna tylko nie rozumiem o co chodzi z skrzynkami typu 25,30,35 i która z nich byłaby najlepsza 
      —> w 1634 posiadam oryginalny żółw który w pełni funkcjonuje mogę go zastosować w 4 biegowej czy musze kupić typowo pod 4 biegowa żółwia 
    • Przez TheagroPiotrekLubelskie
      Witajcie ! Wymieniłem przerywacz kierunkowskazu , i gdy włączę obojętnie jakie światła to kierunki przestają mrygać , tylko tam czasem się zdarzy wyjątek ze się załączą , ale gdy wyłaczę światła kierunki działają poprawnie w czym problem ? proszę o pomoc 
    • Przez maslo200
      Witam czy te pęknięcia w czymś przeszkadzają   są to dwa otwory   tam gdzie jest sprężarka z góry  dziękuję za pomoc 

• Przez MatiTM
      Witam!
      Potrzebuję instrukcji w ustawieniu początku wtrysku w ursusie 912. Dałem pompę do regeneracji gdzie przeszła kapitalny remont jak i również wszystkie wtryski. Założyłem tak jak była. Wydaje mi się ze ciągnik nie ma mocy, słabo wkręca się na obroty przy czym jest tak jakby metaliczny dźwięk. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.