Skocz do zawartości

Polecane posty

MFrolnik26    94

"Właściciel ma prawdziwy dar do stylizacji karoserii :D "

Jak już szyby malował to mógł przy okazji bieżnik na oponach maznąć :lol:

michal1993    350

Podgrzewacz fajna sprawa ale zamarzanie to wina paliwa- albo woda albo nie przywieźli na stację zimowego. Taniej będzie zainwestować w Denaturat, sprawdzone, silnikowi nie szkodzi.

ZF9641    16

Patrząc na wytarcie farby ze ślimaka w hederze to on przepracował 2 lub 3 razy tyle niż w ogłoszeniu.

POL1    28

Kolega 2 km odemnie ma identyczny tylko rok 1991 albo 92.

dał 19000 rok temu .

Chciał się zamienic do mojego dopłacał mi 3000. :D

Patrząc na wytarcie farby ze ślimaka w hederze to on przepracował 2 lub 3 razy tyle niż w ogłoszeniu.

teraz tak malują że mozliwe że tyle ma.Malują by tylko pomalować nawet kto wie czy podkład dają.Bo w opryskiwaczach nie dają tylko lecą zwykłą ftalową odrazu na metal.

Thomas2135    1189

Przypadkiem trafiłem na ogłoszenie kolegi z AF. http://moto.allegro....2909000159.html

Ogołocą ciągniki ze wszystkich"zbędnych" balastów a później Ci je sprzedadzą twierdząc, że twój ciągnik przyjechał bez zaczepów i obciążników(mój przypadek u innego handlarza).

http://otomoto.pl/obciazniki-zaczep-john-deere-case-mf-A146834.html

Edytowano przez Thomas2135

kojot629    227

@Maniek1049 to jest prawdopodobnie zdjecie prototupu. ursus chcial wprowadzic 4p ale skrzynia c 360 nie wytrzymywala mocy 4 garowego perkinsa no niestety sa tylko 3p

Thomas2135    1189

Nie miałem z tym do czynienia, ale podczas klejenia zasada jest podobna, dobrze odtłuścić powierzchnię i podgrzać np opalarką klej na łacie, aby mógł lepiej ujął. Później przydało by się to docisnąć rolką lub w imadle między blachami.

ptaszyna    125

I chyba przez ten samochód nie może sprzedać ciągnika bo ogłoszenie widzę drugi raz :D :D :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.