Skocz do zawartości

Polecane posty

MFrolnik26    94

Że jak? Z Ryk? To i ja przegapiłem:D miałbym blisko podjechać.

Widzisz przegapiłeś :P może to twój sąsiad sprzedawał, pewnie wymieniał na wydajniejszy sprzęt a to oznacza jeszcze więcej %%% :D zrób tam rozeznanie może na święta coś ci skapnie :lol:

rolniku360    69

ten policyjny jest po dachowaniu i skasowaniu słupa wysokiego napięcia nie wyrobili się w zakręt przewożąc skazanego czytałem o tym na necie

bobytempelton    158

http://atmp.na.alleg...2820412336.html ciekawe jak ze skutecznością takiego urządzenia

Działa, tylko jak ci zależy na gryzoniach to kup tylko na gryzonie, bo ten dziala też na koty, kuny czyli na psy częściowo też.

Moi znajomi to pokupili i działa naprawde dobrze, codziennie przenosi z jednego pomieszczenia do drugiego i nie ma gryzoni, a napotkany szczur kuli się przed tym jak by ktoś mu wiercił dziurę w zębie. Drugiemu znajomemu to upadło i się przestroiło, działa też na psy koty gołębie itd.

POL1    28

Ładny , tylko szkoda że na tych wąskich kołach i cena KOSMOS.

tomek73    186

On jest nie malowany na 99%. Jakiś fanatyk bo ma, nawet błota na błotnikach nie ma, w domu stoi. . Lepiej wyczyszczony niż u dilera nowe. Lub lokata kapitału.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rafał to wygląda jak pielnik do buraków czy coś w tym stylu bo ma chydrauliczne ustawienie szerokości roboczej.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.