Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursusc914    48

Możliwe,że rocznik tego same to 2004.Wersje Explorera II produkowano do 2003 (seria Top). Sprzedający mógł podać datę pierwszej rejestracji lub był jednym z ostatnich Explorerów II.

Gość dominik55   
Gość dominik55

A ten new holland miał jakieś powiązanie z Fendtem?

luki9610    30

http://allegro.pl/ci...2807959716.html

Dlaczego ciągniki z przebiegiem ok 2,5 tys motogodzin mają nowe opony? Bardzo mnie to ciekawi, bo już widziałem kilka takich ogłoszeń. W moim ursusie tylne wytrzymały prawie 7 tys.

Może pracował w transporcie albo bardo miał pocięte opony (albo wpadli na pomysł palenia gumy tym traktorem :D) , ja mam c 360 i ponad 3000 mtg na tych samych oponach z tyłu tylko już kilka razy wymieniałem z przodu bo poprzecinały się. :)

Edytowano przez luki9610

wojtas972    8

nie porownuj naszych opon lub tureckich czy chisnkich do zagranicznych

takie goodyear powinny spokojnie 6tys mtg wyjezdzic w polu z zachiwaniem przyzwoitego stanu

Edytowano przez wojtas972

tomek73    186

Ja opony w MTZ wykończyłem po 5 latach. Dużo po asfalcie jeździłem. To jest możliwe. Po drugie jak on ma 2600 to do zachodnich trza mu liczyć 5200.

wlamaj1    34

http://allegro.pl/ci...2807959716.html

Dlaczego ciągniki z przebiegiem ok 2,5 tys motogodzin mają nowe opony? Bardzo mnie to ciekawi, bo już widziałem kilka takich ogłoszeń. W moim ursusie tylne wytrzymały prawie 7 tys.

Ruskie motogodziny trochę dłuższe są... A tak wogóle to taki zadbany a ma spawaną ramę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.