Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    437

No to przyjrzyjcie się samochodom, przykładowo golf z Niemiec 2000r kosztuje 10000zł a anglik już sprowadzony do kraju 5000zł albo i mniej więc czemu ciągniki nie mogą być tańsze?

SZYMANOX    377

Bo nie maja kierownicy z drugiej strony ? :D

Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///
Wiceprezes KPK Kumurun Team

Księga życzeń i zażaleń na PW/GG.

damianzbr    994

pawel a w ciągniku trzeba robić przekładkę kierownicy? Ten DF z giełdy AF kosztuje tyl zł to na bank firma/oszust. Ewentualnie tyle euro to już by bardziej pasowało.

Edytowano przez damianzbr

damianzbr    994

To też, ale także dlatego że kupił ten samochód w salonie sporo taniej niż niemiec taki sam w swoim salonie. Widziałem reklamy salonów samochodowych np. volvo V czy S 60 jakieś takie już dokładnie nie pamiętam 12000 funtów. Polak pracujący w GB dość przyzwoicie zarabiający ma 2000 funtów na rękę. Teoretycznie bo bez odejmowania podatków, wydatków na życie i dom w przeciągu 6 miesięcy może kupić nowy rodzinny samochód klasy średniej. Natomiast przeciętny anglik ma tak nie teoretycznie a faktycznie. Tak jak napisałem, samochód już od pojawienia się na ryneku jest tańsze, a gdyby chcieć go sprzedać z większym zyskiem niż niemieć lub takim samym trzeba by oferować coś użytecznego od razu a nie po przeróbce. Dlatego ceny aut używanych z GB wyglądają jak wyglądają.

Edytowano przez damianzbr

Famer21    6

Te ciągniki to wszystko ok, pracuje tam gość, Polak i pośredniczy w kupnie, ale trzeba samemu na własną rękę polecieć do stanów pod podany przez niego adres, zobaczyć maszyny wtedy on pomaga z formalnosciami. I jak się maszynę kupi i sprowadzi do pl cena wyjdzie tak jak tutaj u nas na allegro..

bobytempelton    158

Te ogłoszenie deutz co wstawiłem jest z GB, moi znajomi którzy wracali z banicji zarobkowej z USA posprowadzali sobie tamtejsze samochody, i koszty zamykają się max w 10tys zł. 2-3tys. ubezpieczenie przewozu i ok 5-7tys prom, dla kombajnu zbożowego prom kosztuje ok 20tys. zł+ ubezpieczenie przy wysiadce we francji czy hiszpani.

Także cena przywozu nie jest kosmiczna, ale tu szwindlem pachnie, jedyne uczciwe wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy to że jest to cena wywoławcza na aukcji.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Sadek    462

Kolega pracuje w wydziale "przestępczość gospodarcza" i miał już kilka takich przypadków że pod wskazanym adresem było co innego niż w adresie lub na lotnisku nikt się nie pojawiał i ludzie dopiero w tym momencie otwierali oczy że zostali oszukani. Rozmawiając nieraz z nim ludzie mają genialne pomysły ale cześć też jest naiwna.

Nie znaczy że w tym przypadku jest tak samo. (Odbiegliśmy troszkę od tematu głównego).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

tedizetor56    94

850 to troche za slaba.ja mam skila 1250 i moge go polecic,oczywiscie z regulacja obrotow kosztowal 300zl.pare lat temu.

Zetor Team.

michal1993    350

Stary Einhell też miał 850W więc o moc to się nie martwię. Ewentualnie jeszcze Roschell 1150W za 240zł.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

kris14    259

Rama była wzmacniana we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Czy wart zainteresowania... trzeba by zweryfikować jakiej to jest produkcji pług, czy są do niego elementy robocze, czy rama jest prosta i nie ma luzów. To taka podstawa.

Do tego widzę że brak w nim koła podporowego- jeżeli Ci to nie przeszkadza to nie zwracaj uwagi na tą niedogodność.

janek82    3

tablica.pl/oferta/ciagnik-zetor-7011-plus-maszyny-rolnicze-ID1LZy3.html#6abcf313;r:6;s:152 warto takiego zetora kupic jak z czesciami i awaryjnosca

bobytempelton    158

Toż to silnik z niezajeżdżalnego busa z jabłkami :) ale w traktorze nie da rady przy ciężkiej robocie, do oprysków ideal traktór :D

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez c330ursus
      Fajnie się pracuje maszyną która fajnie wygląda. Dlatego zakładam ten temat bo chyba każdy coś zmienił w swojej C-330. Choćby najgłupszy szczegół ale ciągnik już lepiej wygląda piszcie nawet takie szczegóły (oczywiście coś większego niż śrubka czy podkładka <_< )

Ja zaczne:

Radio
      Kontrolka hamulca
      tapicerka na syficie

Nie wiecie jak umyć opon żeby były umyte ja na tym zdjęciu (link poniżej)
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40045.html

przynajmniej te z tyłu bo zwykłą wodą pod ciśnieniem i płynem do naczyń sie nie da <_<
    • Przez c330ursus
      Zamierzam kupić glebogryzarkę do mojego Ursusa C-330 tylko nie wiem ile metrów może być żeby C-330 ją pociągną i jakie zapotrzebowanie mocy na ile metrów glebogryzarki?

Takie mam na oku Która waszym zdaniem będzie najlepsza i którą uciągnie Ursus C-330

http://www.allegro.pl/item346301100_glebog...anio_slask.html

http://www.allegro.pl/item338616663_glebog...sus_zetor_.html

http://www.allegro.pl/item345489219_glebog..._90mokazja.html

I jeszcze będę potrzebował wałek przekaźnika, ponieważ jest to moja pierwsza maszyna na wałek Coś takiego będzie pasować?

http://www.allegro.pl/item344553143_walek_przekaznika.html
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.