Skocz do zawartości

Polecane posty

rucin    2

witam znalazłem ciekawą ofertę na allegro tylko jest troche podejrzana jest to belarus bardzo świeży bo 2010r. i ta cena hmmmm prawie 29tyś(tylko) czytałem na af o właśnie takich oszustach że chcą aby wpłacić im kase na konto a później nagle znikają tu macie link.

http://otomoto.pl/belarus-10-21-A225316.html

czesio200    1066

te oferty na allegro ciągników prawie darmo powtarzają sie non stop i co ciekawe nikt ich za te sumy nie kupuje nawet :P jak napisałem kiedyś że jestem zainteresowany ciągnikiem i gdzie go mogę obejrzeć nie dostałem żadnej odp.

rucin    2

mi odpisali coś takiego

Łączna cena za dostawy maszyn w tym jest 7500 EURO, dostarczamy maszyny za pomocą naszych ciężarówek i przyczep,

dlatego oferujemy najniższą ofertę transportową.Maszyna CTC sprawozdanie, dokumentację CE, będzie pochodzić z wszystkich

dokumentami niezbędnymi do rejestracji tam. Oferujemy 15 inspekcji dni okres na urządzeniu tak w przypadku, gdy nie są

z niego zadowolony z jakiegoś powodu, można zwrócić go przeciwko pełnej refundacji, i nie będzie odpowiedzialna za jakiekolwiek

koszty transportu w tym przypadku.

Daj nam znać, jeśli chcesz, abyśmy mogli zacząć przygotowania.

Dziękuję, hmmm gdyby mi go przywieźli z płatnością przy odbiorze to chyba czemu nie:)

czesio200    1066

to im odpisz niech ci podadzą adres gdzie maszyna sie znajduje i ty pojedziesz na miejsce ją zakupić. to już ci nie odpiszą

Obszarnik    3

Jeśli zacytowałeś dokładnie to cały tekst wygląda na tłumaczony za pomocą translatora, wałek ewidentny. Samochody po zaniżonych cenach też ogłaszają, nie ma nawet nr telefonu tylko sam mail.

rucin    2

napisałem im o tego belarusa że jeżeli przywiozą mi go za te pieniądze oczywiście płatne przy odbiorze to mogą wyjeżdżać to mi odpisali że musze wysłać pieniądze na konto oni po zaksięgowaniu wpłaty przygotują papiery i wyślą transport co jest raczej pewne że to nigdy się nie zdaży

http://rob-rol.otomoto.pl/fendt-f-395-gt-jedyny-taki-okazja-A114371.html czy on ma silnik jak tak to gdzie?

mac    78

@kris ja wiem, że bezstopniówka JD nazywa się AP, w NH jest AC itp, ale mi chodziło o to, że właśnie zamiast napisac JD 6620 AP to napisał Vario jak by to był Fendt.

Może was to nie śmieszy , ale mnie troche tak jak zobaczyłem ten nagłówek:)

Luke16    156

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-zetora-7211-z-turem-quicke-i-wlasciciel-oryginal-ID1G6i3.html

-idzie na handel jednak szukamy czegoś ciut większego...

C-330 też sprzedajemy ale musze ją troszkę odmalować, bo jeszcze jest na oryginalnym lakierze który jest na niej od 1971 roku :P Pół maszyn też idzie na handel :)

Edytowano przez Luke16

tomek73    188

Jeszcze go nie sprzedałeś, a miał pójść w tydzień.

Pod żadnym pozorem nie maluj C-330 chyba że jest tragedia. Ludzie patrzą tylko na oryginał. Malowanych nie chcą, Nawet handlarze nie bardo chcą malowane, a w oryginale zawsze kupią. Był koło mnie dość ładna w oryginale. Handlarze interesowali się nią a gość pomalował i po sprzedaży. Buja się nią z rok.

Porządnie umyj i puść w giełdę.

Jeszcze zielona jest?

Luke16    156

Zielona zielona :) ale c-330 już :) Tomek telefonów było duuużo rano dzisiaj wystawiłem i 2 miałem... a wtedy nie sprzedaliśmy bo zostalibysmy bez ciagnika na sianokosy...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?