Skocz do zawartości

Polecane posty

UrsusCzesio    303

Jakieś 3 KM stoi ten DF ode mnie coś nie coś widziałem, coś nie coś słyszałem. Cudów nie ma :unsure: Nie za te pieniądze powiem tylko tyle

A co do tego ursusa 1234 to coś podejżane niby remont kapitalny a taka cena i taki model? Coś jest nie tak To jak kolegi golf II wypicowany po tuningu za 2 tyś, troche pojeździł i głowica do wymiany, blok też

danielhaker    803

Nie jestem pewien ale te ciągniki są któregoś z użytkowników agrofoto http://moto.allegro.pl/sprzedam-ursus-c-360-c360-zetor-mf-i1289939802.html

Faktycznie to chyba kogoś z AF.

20 minut i znalazłem. :P @Ursusc385 Mój odnośnik Ta 60 jesttaka charakterystyczna że ciężko żeby się w oczy nie rzucała ;[

@UrsusCzesio byłeś szybszy o ułamek sekundy :unsure: Nie zdążyłem edytować

UrsusCzesio    303

@pawelec zgodze się z tobą w 100% Zapewne będzie lepsza skrzynia w takiej reni być może rewers musze poszukać troche info o nim

hubertuss    483

No tak pare puszek farby na to poszło to i cena wysoka lata pewnie 80te koles nie może sprzedać więc chwali jak może.

kamil16251290    324

Antyreklama dla Ursus'a " NIE PRZEPŁACAJ ZA URSUSA SKORO MOŻESZ MIEĆ LEPSZY SPRZĘT TANIEJ" :lol: :

http://allegro.pl/ursus-4514-5314-tur-reno-perkins-zadbany-3900mtg-i1309174029.html

No przecież ma rację gościu, ja tam wole jeździć starym używanym sprzętem niż nowymi polskimi wynalazkami bo chociaż jak coś się zepsuję to mam świadomość że to kosztowało 40tys np i ma ileś lat za sobą a nie płakać że nowe i się popsuło a kosztowało 120tys ;)

zetorek1607    1

jestem takiego samego zdania i nowego polskiego ciągnika nie kupiłbym, wole kupić już belarusa niż jakiegoś tam fotona, farmtracka czy jakiegoś polmota, bo belarus nie jest taki drogi a zawsze trochę pochodzi i jak się już wysłuży to można kupić drugiego a z takimi ciągnikami to jak się popsuje to weź się męcz z naprawą, a nie wiadomo gdzie części szukać...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.