Skocz do zawartości

Polecane posty

Moim zdaniem będzie dużo lepsze rozwiązanie niż te oryginalne. Bo z tymi cięgłami na śrubę rzymską trzeba dbać o czystość i zawsze przesmarowane. :)

Sadek    446

Czemu cena minimalna jest pewnie ustawiona na poziomie ceny zadowolenia sprzedającego.

Bywając na przetargach są takie sytuacje że kupujący podbija cenę bo Kowalskiemu się opłaci za 1000 zł to i mi za 1050 zł będzie się opłacić ( na jednym przetargu sprzęt był wyceniony za grosze, ludzi mnóstwo każdy liczył za grosze, po pierwszej licytacji wszystko sprzedane ale po połowę sprzętu się nikt nie zgłosił bo zauważył że przepłacił) .

Luke16    144

może też go ktoś kupił z takim przebiegiem, dowiedział się że faktycznie ma 10790mth :D :D i się licznik wyzerował :P albo coś go boli :P

Co sądzicie o niej?? http://allegro.pl/kosiarka-rotacyjna-polska-famarol-meduza-1-65-z036-i2421731090.html

Przed godziną ją kupiłem za 1400zł ... Warto było??

Edytowano przez Luke16

Scarface    2

byłem i widziałem stan bardzo dobry czesci robocze oryginalne obrotnica nie wydarta i cena przyzwoita tego pługa

Edytowano przez Scarface

wlkpmder    6
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wyposażenie ciekawe:

kabina, klimatyzacja, radio, 4x4, amortyzacja przedniej osi, siedzenie pneumatyczne, gąsienice

Tylko te gąsienice gdzieś się rozbiegły

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.