Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Luke16    220

tomek73 prawie 240 wyświetleń 3 telefony z jedną osobą jestem na jutro umówiony ... :) Dodam tyle że przebieg mój zetor ma 100% oryginalny... :)

lukasx21    130

@luke16 Wymiana na coś nowszego? czy mocniejszego?

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

tomek73    195

Na allegro no to fakt cenią się one. A ty masz tura jeszcze. U mnie na bizona za dzień było 600 wejść a poszedł po 2 miesiącach. Pierwszy i jedyny co go oglądał to kupił

andrejus    157

tomek73 prawie 240 wyświetleń 3 telefony z jedną osobą jestem na jutro umówiony ... :) Dodam tyle że przebieg mój zetor ma 100% oryginalny... :)

Gdy ja sprzedawałem ursusa oglodąło go min 20 osób. A przebieg to każdy jeden na allegro ma oryginalny ;)

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Luke16    220

andrejus co do przebiegu to po co mi coś kręcić?? VW golfa sprzedałem za pieniądze o których mi się nawet nie śniło i kit że nie długo wyleciałoby się podłogą :P A wystawiłem w niedzielę wieczorem w poniedziałek do godziny 12nastej go już nie było ... ale napisałem szczery opis zajmujący minimum stronę A4 no i przebieg 330 tyś km... Po co mam kombinować ?? Tak samo z Zetorem czy inną rzeczą... Po co kogoś kłamać?? Najdłużej coś sprzedawałem to dwa tygodnie :P lukas chcemy zmienić na coś ciut mocniejszego... takiego ok. 80KM

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skrzynie naprawiłeś? Co było przyczyną stukania?

Luke16    220

Skrzynia naprawiona już nie puka co się okazało... może mało wiarygodne ale ta śrubka musiała wpaść razem z olejem plus znaleźliśmy nieduża podkładkę ... cały katalog pare razy sprawdziliśmy i nigdzie zarówno podkładki jak i takowej śrubki nie było... A parę dni wcześniej tata dolewał oleju i najprawdopodobniej wpadła ona razem z nim.... śrubka poszła na dno i nic nie zrobiła... zaś podkładka wpadła w tryb i delikatnie go wyszczerbiła ale to tak że nie było tego widać 3 dni nie mogliśmy diagnozy postawić... wkońcu przyjechał facet który robi na serwisie zetora kazał wziąć porządny pilnik, bądź szlifiereczkę i go delikatnie przeszlifować... jak kazał tak też zrobiliśmy... Problem ustał... potem pojechałem w pole z pługiem i nie było już mowy o pukaniu :)

andrejus    157

andrejus co do przebiegu to po co mi coś kręcić??

Przecież ja nic nie pisałem o kręceniu :)

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Luke16    220

MTZy odpadają :) Tate i mnie od dawien dawna Renaulty fascynowały i na takowym chcemy się skupić :) albo 95.14 albo 103.14 :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Cena bycza.U mnie rzemieślnik robi nowe za 2700zł i możesz z siewnikiem zaczepić.

soltys48    471

@Pawel20 mój brat taką pracuje-szrot kompletny w przeciągu roku co najmniej 4 poważne awarie

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

soltys48    471

miałem

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

soltys48    471
Napisano (edytowany)

ciekawe jaką on ma chłodninicę

bizon a opis jak case

http://otomoto.pl/bizon-zo56-A174575.html

Edytowano przez soltys48

3000 postów

Witek2010    32

http://allegro.pl/mt...2322940989.html

zamiast c360 co myślicie?

albo http://allegro.pl/be...2327240628.html

ciekawy kolorek ale drogi bez przodka ;/

jako główny na 12 ha co myślicie o tych traktorkach miał ktoś z nimi do czynienia..?

Jak nie masz opini anty radzieckim ciągnikom to na pewno ten ciągnik będzie dobry ale jeżeli uwierzysz tym co mówił, że ruskie jest złe to powodzenia w c-360 ;)

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

kamilsame1    6

Cena bycza.U mnie rzemieślnik robi nowe za 2700zł i możesz z siewnikiem zaczepić.

Tu nie jest żaden rzemielśniczy produkt tylko firmowy Bometu

andrejus    157

Taki od rzemieślnika to dobry na wystawę w muzeum a nie w pole.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez c330ursus
      Fajnie się pracuje maszyną która fajnie wygląda. Dlatego zakładam ten temat bo chyba każdy coś zmienił w swojej C-330. Choćby najgłupszy szczegół ale ciągnik już lepiej wygląda piszcie nawet takie szczegóły (oczywiście coś większego niż śrubka czy podkładka <_< )

Ja zaczne:

Radio
      Kontrolka hamulca
      tapicerka na syficie

Nie wiecie jak umyć opon żeby były umyte ja na tym zdjęciu (link poniżej)
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40045.html

przynajmniej te z tyłu bo zwykłą wodą pod ciśnieniem i płynem do naczyń sie nie da <_<
    • Przez c330ursus
      Zamierzam kupić glebogryzarkę do mojego Ursusa C-330 tylko nie wiem ile metrów może być żeby C-330 ją pociągną i jakie zapotrzebowanie mocy na ile metrów glebogryzarki?

Takie mam na oku Która waszym zdaniem będzie najlepsza i którą uciągnie Ursus C-330

http://www.allegro.pl/item346301100_glebog...anio_slask.html

http://www.allegro.pl/item338616663_glebog...sus_zetor_.html

http://www.allegro.pl/item345489219_glebog..._90mokazja.html

I jeszcze będę potrzebował wałek przekaźnika, ponieważ jest to moja pierwsza maszyna na wałek Coś takiego będzie pasować?

http://www.allegro.pl/item344553143_walek_przekaznika.html
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.