Skocz do zawartości

Polecane posty

wiesmag    52

ten bosch hobbystyczny też niewiele wart-jeżeli już to niebieski.

tej północno koreańskiej firmy kupiłem wiertarkę-importerem jest "KOWAL"-wiertareczka niczego sobie-chodzi już piąty rok-dałem bodajże 80 zł.

poszukaj Perles-to są dobre elektronarzędzia-od dawniejszych bosch-ów jakością nie odbiegają.

Davido    28

Dobrze widzisz, ten Bosch jest niebieski. To w takim razie czym rożni się zielony od niebieskiego?

kokoman0    59

Dobrze widzisz, ten Bosch jest niebieski. To w takim razie czym rożni się zielony od niebieskiego?

Niebieskie bosch-e od zielonych różnią się tym, że kolorem niebieskim bosch oznacza serię professional i jeżeli już ktoś chce kupić boscha o tylko niebieskiego bo zielone są tyle warte co szlifierki po 100 zł (albo i jeszcze mniej).

andrejus    157

Serie professional marnie wypadają w porównaniu do zwykłych. Na zakładzie gdzie pracowałem niebieskie i zielone padały w tym samym tempie . Dlatego z boscha przeszliśmy na Hitachi.

michal1993    350

Tylko że Bosch z linku ma 850W a ten "mój" 1150W, a po drugie nie jestem przekonany do tych modeli z bajerami w tym przypadku z regulacją obrotów.

Luke16    144

A ja polecam elektronarzędzia firmy EINHELL ... Mam i szlifierkę i wiertarkę i wkrętarkę tej firmy chodzą już dobre pare lat i zero problemu.... A BOSCH?? Wczoraj wiertarkę właśnie wyrzucałem na złom bo się spaliła...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.