Skocz do zawartości

Polecane posty

michal1993    350

Co do tego rozpołowionego farmtraka to na stronie windykacyjnej stoi za 55 netto :P ktoś ładnie tu chce na nim zarobić :P

A podałbyś mi tą stronkę? Jak nie na forum to chociaż na PW....

Piotruniu25    1059

I już nie zrobi,teraz nowy właściciel będzie zadowolony bo za pół ceny prawie nowy ciągnik :D .

Marcincc360    55

Nie rozumiem człowieka kupuje nowy ciągnik rozbiera i nie naprawia tylko sprzedaje za pół ceny. Nowy ciągnik!

Transporter    164

Nie wydaje wam się to dziwne dlaczego remont rozrządu przeprowadzany jest w garażu,a nie w serwisie? Przecież 57 mtg to jeszcze dobrze nie dotarty ciągnik,A gwarancja producenta chyba wynosi 2 lata?

zbigi123    4

Na moje to koleś jak sie dowiedział ze i tak komornik zabiera to celowo rozebrał i byc może coś uszkodził, żeby "na nim" nie zarobili

soltys48    315

Bo to jest właśnie podejście polaka do tematu....wziąć łatwo a spłacać??? a jak już mają zabrać to rozj.....ć żeby kto inny się nie pożywił!!!

Sadek    446

Co do tego rozpołowionego farmtraka to na stronie windykacyjnej stoi za 55 netto :P ktoś ładnie tu chce na nim zarobić :P

Ale na allegro to jest właśnie konto firmy windykacyjnej nie wiem czemu taka różnica w cenie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.