Skocz do zawartości

Polecane posty

Thomas2135    1192

Dla mnie też znajomy. Przemek popełnił mały błąd, bo w aukcji wyświetlana jest cena 15000 zł a w opisie napisał, że chce 17000 zł. Cena dość przystępna w porównaniu do Kwernelanda 3x40(chyba) obrotowego na zabezpieczeniu resorowym po wymianie wszystkich elementów korpusów na nowe(nie wiem czy oryginalne) którego widziałem we wrześniu za 16000 zł koło Łomży.

piotr034    0

moderator mineral to Debil :lol:

Wroc jak zmadrzejesz. JEŚLI zmądrzejesz.

Edytowano przez Matey

wiesmag    52

znalazłeś to na allegro? :lol: :lol: :lol:

niektórzy na siłę robią sobie wrogów.

slaw17    22

moderator mineral to Debil :lol:

Jak chcesz rzucać inwektywami to idź na mecz.

Ciężko jest z krytykować kogoś konstruktywnie? Najlepiej od razu rzucić mięsem. Żal mnie ciebie!

Edytowano przez slaw17

klama    4

Ale miał ktoś z nim do czynienia ? Jaką robotę robi, jak ciagnik sobie z nim radzi itp. :)

tomaszpa1    0

klama, kiedys mialem podobny agregat to ciagalem go zetorem 6211 i radzil sobie ok . takze sadze ze taki tez by pociagnał

UrsusCzesio    303

@dinek94 MTZ z drugiego linku dramat,szkoda paliwa żeby jechać to oglądać,Widać że nie dbano o niego.Pierwszy w miare ale widać że też coś przy nim szpuncono,kabina raczej zakładana bo wydaje mi się ze w 86r. jeszcze nie było dużej kabiny.

Od 84 były duze kabiny. Ten jest wart zainteresowania ten malowany. Bo ten drugi to widać silnik po wymianie już po za tym to tył jest od 550

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.